הוכרזו: אוזניות Oppo Enco X – אוזניות TWS HiFi בשיתוף פעולה עם Dynaudio

יצרנית הסלולר הסינית OPPO, הכריזה על ה-Oppo Enco X, אוזניות אלחוטיות באמת (TWS) חדשות שנוצרו בשיתוף פעולה עם יצרנית האודיו הדנית Dynaudio, הידועה באיכות השמע הגבוהה של מוצריה. האוזניות מגיעות עם צמד דרייברי אודיו לאיכות שמע גבוהה, מערכת הפחתת רעשים מובנית ומציעות עד 25 שעות שימוש.

חברת OPPO מיעדת את ה-Enco X החדשות לתחום חובבי ה-HiFi בזכות איכות שמע גבוהה במיוחד המושגת באמצעות שימוש בצמד דרייברים בגדלים של 11 ו-6 מ”מ, שעברו כיוון והתאמה על ידי דניאל אמונטס (Daniel Emonts), מהנדס הקול הבכיר של Dynaudio. בעוד שהחברה לא מגדירה אותן כמסננות רעשים ANC, אלא כמפחיתות רעשים בלבד (Noise Reduction), הן יגיעו עם מצב הפחתת רעשים גבוה, נמוך ומצב שמיעה (Transparency mode) המאפשר לשמוע את הסביבה ללא הצורך להוציא את האוזניות מהאוזניים.

האוזניות יגיעו בטכנולוגיית האודיו DBEE 3.0 של החברה ותמיכה בקודק ה-LHDC (ר”ת Low Latency High-Definition Audio), עם שיהוי נמוך של עד 47ms, כאשר הן משתמשות בחיבור Bluetooth 5.2 עדכני ומציעות עמידות למים בתקן IP54. בצד הסוללה האוזניות יציעו עד 4 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 20 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן עם הפחתת הרעשים פעילה, או 5.5 ו-25 שעות בהתאמה ללא הפחתת רעשים. מארז הטעינה עצמו מגיע עם חיבור USB-C ותומך בנוסף בטעינת Qi אלחוטית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Oppo Enco X (מקור OPPO)

אוזניות ה-Oppo Enco X החדשות זמינות במחיר של 999 יואן (כ~506 ש”ח או כ~149 דולר), ובצבעים לבן, שחור (Nocturnal Black) וירוק (Bamboo Green).

בעוד שתחום אוזניות ה-TWS נחשב לאחד מה”חמים” היום, OPPO מנסה לבדל את אוזניות ה-Enco X החדשות שלה בזכות שיתוף הפעולה עם Dynaudio, המבטיח למעשה איכות שמע גבוהה במיוחד שתעניין חובבי HiFi ומשתמשים רגילים המעוניינים באיכות שמע גבוהה במיוחד, גם אם האוזניות אינן מגיעות עם סינון רעשים אקטיבי (ANC), אלא עם הפחתת רעשים בלבד.

השוואת מפרטים