נחשפה: זו היא קיבולת הסוללה של ה-iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max (תמונה: אפל) iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max (תמונה: אפל)

כמעט שבוע חלף מאז גילינו את קיבולות הסוללה של דגמי ה-iPhone 12, ה-iPhone 12 Pro וה-iPhone 12 Mini, וכעת אנחנו נחשפים אל קיבולת הסוללה של האייפון הגדול ביותר של אפל אי פעם דרך משרד התקשורת הסיני. עם זאת, אפל טוענת כי חיי הסוללה של הסדרה החדשה אמורים להיות כמעט זהים לגמרי לדגם שהוצג בשנה הקודמת, עם חיי סוללה אשר לכאורה אחידים לגמרי בין האייפון 12 פרו מקס לקודמו.

לצד טענותיה של החברה, מכשיר האייפון 12 פרו מקס עבר לאחרונה דרך משרד התקשורת הסיני (TENNA) וחשף כי קיבולת הסוללה בה הוא מחזיק עומדת על 3687 מיליאמפר/שעה, לעומת 3969 מיליאמפר/שעה בשנה הקודמת. עם הקטנת קיבולת הסוללה, אפל הגדילה גם את התצוגה מ-6.5 אינץ’ ל-6.7 אינץ’, מה שיגדיל את השימוש בסוללה. עם זאת, אפל סומכת על מערכת השבבים החסכונית יותר בחשמל שתחפה על כך.

דבר דומה עושה אפל עם דגם האייפון 12 פרו, כשבשנה הקודמת קיבלנו סוללה בקיבולת 3046 מיליאמפר/שעה מאחורי מסך בגודל 5.8 אינץ’, והשנה נוכל להשתמש בסוללה בקיבולת 2775 מיליאמפר/שעה מאחורי מסך בגודל 6.1 אינץ’. בנוסף, קיבולת הסוללה בדגם האייפון 12 ירדה גם היא, וכאן נמצא סוללה בקיבולת זהה לדגם הפרו, כשבשנה הקודמת המכשיר הגיע עם סוללה בקיבולת 3110 מיליאמפר/שעה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

המכשיר הייחודי הבודד לו אין שני כרגע מתוצרת אפל הוא האייפון 12 מיני, וזה מגיע עם מסך בגודל 5.4 אינץ’ הרץ באמצעות סוללה בקיבולת 2227 מיליאמפר/שעה. לצד הדברים הללו, חשוב לדעת כי רוכשי האייפונים השנה לא יקבלו ראש מטען באריזה, אך האייפונים עצמם כן תומכים בטעינה מהירה של 50 אחוזים בחצי שעה באמצעות ראש מטען בהספק של 20 וואט או יותר.

השוואת מפרטים