מותג השעונים החכמים Zepp מגיע לארץ עם צמד שעוני ה-Zepp E

| יום חמישי, 29 באוקטובר 2020, 11:21 | מחשוב לביש

מותג השעונים החכמים Zepp של חברת הואמי (Huami), המוכרת יותר בזכות מותג ה-Amazfit, מגיע לישראל בצורה רשמית באמצעות קבוצת ח.י, המשיקה בארץ את צמד שעוני ה-Zepp E החדשים של המותג. צמד שעונים חכמים מגיע בעיצוב אלגנטי במיוחד, עם מסך AMOLED עגול או מרובע, כשהם מציעים מעקב אחר 11 סוגי פעילויות כושר שונות וזמן סוללה של עד 15 ימים.

צמד השעונים החדשים, שנקראים בצורה רשמית ה-Zepp E Circle לדגם המעוגל בעל מסך ה-1.28 אינץ' ברזולוציית 416×416 ו-Zepp E Square לדגם המרובע בעל מסך ה-1.65 אינץ' ברזולוציית 348×442, מגיעים למעשה כגרסאות אלגנטיות ומשופרות של שעוני ה-Amazfit GTR 2 ו-Amazfit GTS 2 של הואמי עם גוף שעון העשוי מפלדת אל-חלד בעובי 9 מ"מ ובמשקל של 32 ו-36 גרם, בהתאמה, וכפתור הפעלה פיזי בודד המוטמע בגוף השעון שאיננו בולט.

שעוני ה-Zepp E יציעו למשתמש מעקב אחר 11 סוגי פעילויות ספורט שונות עם עמידות למים בתקן 5ATM (עד 50 מטר), כאשר בנוסף ניתן למצוא בהם חיישן BioTracker אופטי למדידת דופק, התומך גם במדידת רווית החמצן בדם (SpO2) של הואמי (OxygenBeats), ניטור שינה הכולל שנת חלום REM ומדידת פעילות המשתמש PAI (ר"ת Personal Activity Intelligence) המוכרת משעוני ה-Amazfit השונים. שני הדגמים יציעו עד 7 ימי שימוש במצב רגיל או עד 15 ימי שימוש עם סוללת ה-188mAh המובנית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעוני Zepp E (מקור Zepp)

צמד שעוני ה-Zepp E החדשים זמינים למכירה בישראל במחיר של 949 ש"ח.

בעוד שמותג ה-Zepp יתקיים במקביל למותג ה-Amazfit של הואמי, הוא נועד להיות פתרון יותר אלגנטי בעבור המשתמשים, כאשר הוא מוריד את הדגש מנושא המעקב אחר פעילויות הספורט של המשתמש כשהוא מגיע גם ללא GPS מובנה ושם דגש גדול יותר על הפונקציות האחרות של השעון, ובמיוחד על הנראות שלו בשימוש יום יומי.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות