הדלפה: Nokia Streaming Box 8000 – הסטרימר החדש ממותג נוקיה

סטרימר Nokia Streaming Box 8000 (מקור Golem.de)

הדלפה חדשה חושפת את ה-Nokia Streaming Box 8000, סטרימר חדש המגיע ממותג נוקיה (Nokia) הפיני המוכר. בניגוד למכשירי הסלולר של נוקיה כיום, המגיעים מחברת HMD Global, הסטרימר החדש צפוי להגיע מחברת StreamView GmbH האוסטרית, המחזיקה ברישיון הפצת מוצרים תחת מותג נוקיה הפיני באירופה, אפריקה והמזרח התיכון בתחום הטלוויזיות החכמות, רדיו דיגיטלי וסטרימרים.

מותג נוקיה הספיק להתרחב מעבר לתחום הסלולר, במיוחד בזכות רישיונות המותג של החברה, כאשר ניתן למצוא בשוק טלוויזיות חכמות של נוקיה וכעת גם סטרימר חדש. למעשה לא מדובר על הסטרימר הראשון תחת מותג נוקיה, כאשר מוקדם יותר השנה הושק סטרימר ה-Nokia Media Streamer באופן יעודי לשוק ההודי בשיתוף פעולה עם חברת Flipkart.

סטרימר ה-Streaming Box 8000 צפוי להגיע עם מערכת השבבים Amlogic S905X3, המשלבת מעבד בעל 4 ליבות Cortex-A55 וליבת Mali-G31 MP2 גרפית, יחד עם כמות לא ידועה של זיכרון ואחסון. הסטרימר יגיע עם כמות מרשימה למדי של חיבורים פיזיים, הכוללים USB 3.0, USB-C, חיבור רשת קווי, יציאת אודיו אופטית, HDMI ויציאת וידאו רגילה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הדבר יוצא הדופן בסטרימר החדש הוא השלט שלו, שמגיע לא רק עם תאורה אחורית מובנית, אלא גם עם סט מקשי מספרים רגילים בחלקו העליון המזכיר שלט טלוויזיה רגיל, זאת בנוסף לכפתורים היעודיים הרגילים בשלטי סטרימרים כמו נטפליקס, יוטיוב, אמזון וידאו ועוד.

סטרימר Nokia Streaming Box 8000 (מקור Golem.de)

סטרימר ה-Nokia Streaming Box 8000 החדש צפוי להיות זמין למכירה לקראת תקופת החגים בסוף השנה במחיר של 100 אירו.

נושא רישיונות המותגים יכול לבלבל לא מעט, במיוחד עם ה-Nokia Streaming Box 8000 החדש שנשען על מותג נוקיה הוותיק, אך מגיע מחברה אוסטרית נפרדת לגמרי. השאלה הגדולה היא האם הסטרימר החדש יצליח לצבור פופולריות בהתייחס למחיר הגבוה שלו בהשוואה לדגמים מתחרים כמו ה-Mi Box של שיאומי.

השוואת מפרטים