הוכרזה: MediaTek Dimensity 700 – מערכת שבבים תומכת 5G להמונים

MediaTek

בזמן ששוק הסמארטפונים הולך וצובר תאוצה עם טרנד התמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G), מדיה-טק וחברות שבבים אחרות רואות בכך הזדמנות והופכות את מירב מערכות השבבים שלהן לכאלו התומכות בדור החדש. מערכת השבבים Dimensity 700 אינה שונה, אך זו ייחודית בכך שהיא מציעה מחיר זול יותר ליצרניות הטלפונים ופותחת את אפשרויות הבחירה שלהן בין מערכות שבבים התומכות בגלישה בדור 5.

מרכזה של מערכת השבבים מתבסס על זוג ליבות מסוג Cortex-A76, בתדר מירבי של 2.2 גיגה-הרץ, לצד 6 ליבות חסכוניות בחשמל מסוג Cortex-A55 בתדר מירבי של 2 גיגה-הרץ. המאיץ הגרפי כאן הוא ה-Mali-G57 MC2, שרץ בתדר של 950 מגה הרץ, ומגיע יחד עם תמיכה ב-12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה מסוג LPDDR4x ונפח אחסון מסוג UFS 2.2.

את מערכת השבבים עצמה מייצרת מדיה-טק בתהליך 7 ננו-מטר, כשהיא מאפשרת ליצרניות להשתמש במסכים בקצב רענון גבוה של 90 הרץ עד לרזולוציית +Full HD. כמו כן, היצרניות המשתמשות במערכת השבבים החדשה יוכלו להטמיע במכשיריהן מצלמה ראשית עד לרזולוציה של 64 מגה פיקסל, עם תמיכה בשיפורי תמונה מבוססי בינה מלאכותית ועם מצב לילה מובנה על ידי מדיה-טק.

על מנת להציע את המערכת העדכנית לרוב השווקים בעולם, החברה מדגישה כי מערכת השבבים תומכת בתמיכה במגוון עוזרות אישיות מבית Google, Amazon, Baidu, Tencent, Alibaba ועוד עוזרות מקומיות אחרות. בנוסף, היצרנית הטמיעה את טכנולוגיית ה-UltraSave שלה על מנת להעניק למשתמשים חיסכון טוב יותר בחשמל בעת גלישה ברשת הדור החמישי, לצד העובדה שהמערכת תומכת בדור החמישי בזוג כרטיסי סים במקביל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים