לרגל חגיגות ה-35 של סופר מריו: נינטנדו משיקה גרסה חדשה של קונסולת Game & Watch

קונסולת Game & Watch Super Mario Bros תמונה: Nintendo

“סופר מריו” הוא אחד מהמותגים הגדולים ביותר של נינטנדו, והיום חוגגת החברה  לשרברב המנוסה יום הולדת 35, אשר לכבודו היא משיקה את ה-Game & Watch, קונסולה קטנה המעוצבת בסגנון רטרו ומאפשרת לשחק במשחק סופר מריו המקורי, כמו גם במשחק מריו ולואיג’י (סופר מריו 2) ובמשחק תפיסת כדורים.

את הקונסולה החדשה משיקה היום (ו’, 13.12) נינטנדו גם בישראל ותוכלו למצוא אותה בחנות החברה בארץ (דיזנגוף סנטר או באתר נינטנדו) ובחנויות המובחרות במחיר של 259 שקלים. ה-Game & Watch היא מערכת המשחקים הניידת הראשונה שנינטנדו יצרה, והגרסה המחודשת שלה מאפשרת לכם לחזור לעבר ולשחק עם פיסת ההיסטוריה החדשה הזו במשחק סופר מריו המקורי, סופר מריו 2 (עם לואיג’י), להציג על המסך שעון דיגיטלי המציג הנפשות מהמשחק ועוד.

ה-Game & Watch מגיעה בקופסה עם כבל טעינה (USB-C!!!) ובמידות קטנות למדי של 66 מ”מ לגובה, 112 מ”מ לרוחב ו-12.5 מ”מ בעובי, ובמשקל של 68 גרם בלבד. גודל התצוגה הוא 2.36 אינץ’ בלבד – והיא קטנה למדי ומאפשרת ויסות של עוצמת הבהירות, כשהגדרה נוספת מאפשרת גם כיוונון של עוצמת הווליום במשחק. זמן הסוללה עומד על 8 שעות בממוצע, על פי הגדרת החברה, עם זמן טעינה של 3.5 שעות בממוצע.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שיחקנו מעט בקונסולת הרטרו של סופר מריו, וככה זה נראה:


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים