דיווח: אפל תכריז על ה-AirPods 3 ואייפד עם מסך Mini LED ב-2021

AirPods Pro (תמונה: Apple) AirPods Pro (תמונה: Apple)

זמן קצר לאחר שחשף בפנינו פרטים ראשוניים על סדרת האייפון 13, האנליסט Ming-Chi Kuo מפרסם פרטים נוספים על האוזניות האלחוטיות של החברה וגם על אייפד חדש שיגיע בעתיד הקרוב. בדיווח החדש מעיד האנליסט על כך שאת זוג המוצרים הללו תציג אפל במהלך המחצית הראשונה של שנת 2021, כך שלא נצטרך לחכות יותר מידי להגעתם של השניים.

על פי דבריו של האנליסט, ה-AirPods 3 יגיעו בעיצוב דומה לאוזניות ה-AirPods Pro הנוכחיות, אך הוא אינו מעניק פרטים אודות השאלה האם אפל תכריז גם על גרסת פרו עדכנית לאוזניות. כמו כן, אנחנו מגלים כי אפל תעבור לשימוש בלוחות רכים לבניית הסוללה, זאת לעומת שימוש בלוחות קשיחים ובלוחות רכים יחד כרגע. באמצעות המהלך הזה, החברה תוכל לחסוך במקום אותה לוקחת הסוללה ולחסוך בעלויות הייצור.

בדומה למבנה הסוללה החדש באוזניות, אפל מתכננת לאמץ את הרעיון גם לסדרת האייפון 13, כך שהאייפונים הבאים יציעו גוף דקיק יותר, או לחילופין, חיי סוללה טובים יותר. כ-40 עד 50 אחוזים מהסוללות לדגמי האייפון 13 והאייפון 13 מיני צפויה אפל לקחת מ-Taiwan Career Technology, בעוד שאת השאר יספקו לה Unimicron ו-Unitech, כך על פי הדיווח.

לצד האוזניות שיוצגו במהלך 6 החודשים הראשונים של השנה והאייפונים שיוצגו לאחר מכן, אפל עתידה להכריז גם על אייפד חדש אשר ישתמש בטכנולוגיית ה-Mini LED, כשזו צפויה להציע בהירות גבוהה יותר ממסכי ה-OLED הנוכחיים תוך שמירה על רמות הניגודיות והצבעים. בדומה לאייפונים ולאוזניות, גם האייפד המוזכר ישתמש בסוללה שנבנתה באמצעות לוחות רכים, כך שגם בגזרה הזו נראה ירידה בעובי הכללי.

השוואת מפרטים