מכשיר ה-OPPO X 2021 (מקור OPPO)

הכירו את OPPO X 2021 – מכשיר קונספט בעל מסך נגלל

| יום שלישי, 17 בנובמבר 2020, 16:08 | טכנולוגיה, סלולר

יצרנית הסלולר הסינית OPPO הציגה במהלך אירוע ה-INNO Day 2020 המקוון שלה את ה-OPPO X 2021, מכשיר הקונספט החדש של החברה המגיע עם מסך נגלל המאפשר לשנות את גודל המסך מ-6.7 ל-7.4 אינץ', ובנוסף את משקפי המציאות הרבודה OPPO AR Glass 2021 מהדור השני.

מכשיר ה-OPPO X 2021 הופך למעשה למכשיר הסלולר הראשון בעל מסך OLED נגלל המוצג לציבור כמוצר מעשי וקיים. לפי החברה, המכשיר החדש כולל לא פחות מ-122 פטנטים שונים אותם רשמה Oppo, בהם 12 פטנטים למנגנון הגלילה בלבד, כאשר מסך ה-OLED מחובר למסגרת Warp Track ליציבות בגלילה בפתיחה וסגירה שלו.

בעוד שבמצב רגיל המכשיר מגיע עם מסך 6.7 אינץ', ניתן להגדיל אותו בלחיצת כפתור עד לגודל של 7.4 אינץ' באמצעות צמד מנועים חשמליים מובנים, כאשר המשתמש יכול לבחור את הגודל באופן ידני. המכשיר מגיע עם מסגרת פנימית מיוחדת השומרת על היציבות המבנית שלו גם בזמן הפתיחה, עם מבנה דמוי מסרק הנפתח ונסגר לפי הצורך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

דור שני למשקפי המציאות הרבודה

יחד עם מכשיר ה-OPPO X 2021 הנגלל, החברה הציגה גם את משקפי ה-OPPO AR Glass 2021, הדור השני של משקפי המציאות הרבודה AR (ר"ת Augmented reality) המחליפים את משקפי הדור הקודם מ-2019, כאשר הם מגיעים במשקל נמוך יותר ב-75% ומשתמשים בטכנולוגיית Birdbath אופטית על מנת לספק חווית צפיה הדומה לזו המתקבלת במסך 90 אינץ' ממרחק של 3 מטרים.

המשקפיים עצמם מכילים מגוון גדול של חיישנים מובנים לשימוש במציאות הרבודה, כאשר הם כוללים אפשרות למיפוי ידי המשתמש בעד 21 נקודות נפרדות, כל אחת לתצוגה וירטואלית מציאותית יותר שלהן עם אפשרות ממשק משופרת.

בעוד ש-OPPO לא חשפה פרטים רבים על מכשיר ה-OPPO X 2021 ומשקפי ה-OPPO AR Glass 2021, הם עדיין מספקים תמונת מצב מעניינת למדי על היכולות הטכנולוגיות של החברה, במיוחד בטכנולוגיית המסך הנגלל בה השתמשה במכשיר הקונספט, בין אם הוא יגיע לשוק בסופו של דבר או ישאר כקונספט בלבד.

אירוע INNO Day 2020 המלא:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות