דארטניין הקטן חוזר בסרט אנימציה המבוסס על הקלאסיקה “שלושת המוסקטרים”

דארטניאן, שלושת המוסקטרים תמונה: Charades

מי שגדל בישראל בשנות ה-90 (או ביפן וספרד בשנות ה-80) ודאי זוכר את סדרת האנימה האלמותית “שלושת המוסקטרים” (Dogtanian and the Three Muskethounds), שסיפרה את הסיפור המוכר על דארטניין החולם להיות מוסקטר בצרפת של המאה ה-17, אך עם טוויסט שהפך את הדמויות לכלבים.

כעת, חברת ההפצה הצרפתית Charades רכשה להפצה סרט חדש באנימציה תלת מימדית המבוסס על הסדרה הקלאסית ועל ספריו המקוריים של אלכסנדר דיומא. חברת Charades עומדים מאחורי סרטי אנימציה מצליחים כמו “יד אבודה” (I Lost My Body) ו-“מיראי” (Mirai), שניהם היו מועמדים לפרס האוסקר. החברה כבר החלה לחתום על חוזי הפצה של הסרט בעולם עם חברות שונות, כולל פורום פילם בישראל.

הסרט, שתקציבו מוערך בכ-10 מיליון דולר, הופק בספרד כשיתוף פעולה בין הסטודיו הספרדי “אפולו” והסטודיו האסייתי “קוסמו מאיה”. הסרט יופץ ראשית בספרד בינואר 2021, ויגיע ככל הנראה גם לשאר העולם ברבעון הראשון של השנה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסדרה “שלושת המוסקטרים” הייתה שיתוף פעולה יפני-ספרדי ועלתה לראשונה ביפן ב-1981. לאחר שהשלימה את שידורה גם בספרד, נמכרה ל-150 ערוצים מסביב לעולם. בישראל, הסדרה שודרה לראשונה ב-1993 בערוץ הילדים.

עם ההכרזה על הסרט, השאלה החשובה ביותר בפי כולנו היא כמובן האם הסרט ישמור על שיר הפתיחה הממכר מהסדרה המקורית. ובכן, ניתן להירגע. במאי הסרט, טוני גרסייה, הבטיח כי נעימת הפתיחה לא השתנתה ותופיע בסרט בגרסה משופרת עם יותר כלים ותזמורת שלמה. למי שהספיק לשכוח, ניתן להקשיב ולהיזכר בגרסה המדובבת כאן:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים