העיצוב המלא של OnePlus 9 ו-OnePlus 9 Pro נחשף בהדלפות

OnePlus 9 Pro (תמונה: Voice) OnePlus 9 Pro (תמונה: Voice)

כחודש בודד מאז הכריזה החברה על מכשיר ה-OnePlus 8T, יצרנית הסלולר הסינית וואן פלוס ממשיכה בדרכה ועתידה להציג בעוד 5 חודשים את דגמי ה-OnePlus 9 וה-OnePlus 9 Pro. דרך זוג הדלפות חדשות המגיעות אלינו מהאתר 91mobiles ומהמדליף המוכר OnLeaks, אנחנו מגלים חלקים ממפרטם הטכני של המכשירים ביחד עם עיצובם המלא.

OnePlus 9

האח הקטן מבין השניים עתיד לענות לשם OnePlus 9, וזה יגיע עם מסך בגודל 6.55 אינץ’ בחזיתו, עם קצב רענון של 120 הרץ, תצוגה שטוחה וחור מצלמה בחלקו השמאלי והעליון. בחלקו האחורי של המכשיר נפגוש שינוי עיצובי למערך הצילום, אשר מתחלף מהמערך האנכי של החברה במכשיר ה-OnePlus 8 Pro למערך מלבני כדוגמת ה-OnePlus 8T.

בתוך מערך הצילום המדובר נפגוש חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל, אך על פי השמועות מדובר בחיישן חדש מדגם IMX689, לעומת ה-IMX568 בו וואן פלוס השתמשה בעבר. מתחתיו, נמצא חיישן לצילום בזווית רחבה ברזולוציה של 48 מגה פיקסל, כאשר מתחת לחיישן הזה נגלה מצלמה נוספת שתפקידה אינה ידוע בשלב זה. את המערך כולו צפויה להניע מערכת השבבים Snapdragon 865 Plus, יחד עם 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ותמיכה בטעינה סופר מהירה בהספק של 65 וואט.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

OnePlus 9 Pro

לצידו של הדגם הסטנדרטי, וואן פלוס עתידה להציג לנו גם את גרסת הפרו, וזו תככב עם מסך מקומר בגודל 6.7 אינץ’ בחזית, כאשר חור המצלמה ממשיך לתפוס את מקומו בחלקו העליון והשמאלי של המסך. מתחת לפני התצוגה ככל הנראה נפגוש סורק טביעות אצבע המאפשר את פתיחת הנעילה, כשהשוליים בחלקו העליון והתחתון של המסך נראים כסימטריים.

השינוי העיקרי בו ניתן להבחין מבחינה עיצובית מתבטא במערך הצילום, כך שגם כאן נוכל לראות זוג חיישנים המוקפים על ידי טבעות מתכת מבריקות בדומה לדגם ה-OnePlus 9. לעומת הדגם הסטנדרטי, כאן ניתן למצוא עוד זוג חיישני צילום נוספים, אך גם בדגם הפרו תפקידם אינו ידוע כרגע.

זמינות

את סדרת ה-OnePlus 9 צפויה וואן פלוס להציג במהלך חודש מרץ 2021, כך שאנו עדיין נמצאים במרחק לא קטן של 5 חודשים ממועד ההכרזה המשוער.

השוואת מפרטים