דיווח: ספוטיפיי תציג שירים המאוחסנים בטלפון דרך האפליקציה

לוגו Spotify תמונה: Spotify

ספוטפיי בוחנת אפשרות לשילוב קבצי המוסיקה המאוחסנים באופן מקומי על מכשירים מבוססי אנדרואיד, כך עולה מתוך דיווח של בלוגרית טכנולוגיה בטוויטר, המתמחה בסיקור אפליקציות ואתרי אינטרנט (לחצו לפרופיל ב-LinkedIN).

התוספת החדשה מגיעה זמן רב לאחר שהחלה החברה לאפשר למשתמשיה לייבא קבצים מקומיים לאפליקציה בטלפון דרך פעולות מסורבלות, שלא תמיד עבדו כמו שצריך, שבוצעו דרך אפליקציה על המחשב בלבד. כעת, כך מסתמן מהדיווח העדכני, ייתכן כי בספוטיפיי יוסיפו אפשרות סריקה לקבצי מוסיקה במכשירים מבוססי אנדרואיד היישר מתוך אפליקציית הסטרימינג, כך שכל שיידרש יהיה להפעיל את הפונקציה דרך הגדרות האפליקציה ולשמור על כך שמדובר בקבצים תומכים וחוקיים.

על פי התמונה שהופיעה בטוויטר ומדגימה את התכונה החדשה באפליקציית ספוטיפיי באנדרואיד, כל שיתבקשו משתמשי האפליקציה לעשות על מנת לראות את הקבצים יהיה להפעיל את התכונה דרך תפריט ההגדרות.

אך בשלב זה לא ברור כיצד בדיוק תופעל הפונקציה החדשה, אם בכלל, ומתי. ייתכן כי בספוטיפיי יבחרו להפריד בין ספריית הקבצים המקומית ליתר המוסיקה הזמינה באפליקציה, מה שעשוי להעיד על כך שאפשרויות החיפוש של שירים, אמנים, אלבומים ועוד, לא בהכרח יהיו זמינות עבור חיפוש של קבצי מוסיקה הממוקמים על גבי המכשיר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים