שיאומי מכריזה על שעון ה-Mi Watch Lite שמגיע כבר עכשיו לישראל

שעון Mi Watch Lite (מקור Xiaomi)

שיאומי (Xiaomi) הכריזה על ה-Mi Watch Lite, שעון חכם חדש וזול מסדרת השעונים החכמים של החברה, שמגיע לישראל בסמוך להשקה העולמית ביבוא של קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי (Xiaomi) בישראל. השעון מגיע עם גוף פלסטיק מרובע וקל משקל ומסך 1.4 אינץ’ גדול, עם אפשרות למעקב אחר 11 סוגי פעילויות ספורט שונות עם GPS מובנה, כשהוא מציע עד 9 ימי סוללה.

שעון ה-Mi Watch Lite החדש של שיאומי מגיע למעשה כגרסה נוספת לשעון ה-Redmi Watch שהושק בחודש הקודם, ובעוד ה-Mi Watch Lite דומה ל-Redmi Watch, ומגיע כמוהו עם מסך צבעוני בגודל 1.4 אינץ’ ברזולוציית 320×320, עם גוף עשוי פלסטיק בצבעים שחור, לבן או כחול כהה במשקל של 35 גרם, לא מדובר במיתוג מחדש של שעון הרדמי.

בניגוד לגרסת ה-Redmi, שעון ה-Mi Lite החדש מגיע עם שבב GPS מובנה התומך בגם ברשת המיקום GLONASS הרוסית ומאפשר מעקב טוב יותר אחר פעילות המשתמש, עם תמיכה במעקב אחר 11 סוגי פעילות כושר שונים, במקום 7 ברדמי, עם עמידות במים בתקן 5ATM.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

סוללת ה-230mAh המובנית תספיק לשימוש ארוך יותר של 9 ימים לעומת 7 בדגם המקביל. השעון אינו תומך באופן רשמי בשפה העברית בהשקה, אך ישנו צפי להשקת גרסה עברית מלאה ברבעון הראשון של 2021.

שעון Mi Watch Lite (מקור Xiaomi)

שעון ה-Mi Watch Lite החדש של שיאומי זמין ב-KSP במחיר של 339 ש”ח.

כפי ששיערנו בהשקת ה-Redmi Watch, השעון מגיע לשוק הגלובלי תחת השם Mi Watch Lite, עם זמן השקה קצר להפליא בשוק הישראל. עם תג מחיר גבוה מעט מ-300 ש”ח, מדובר על שעון שצפוי לזכות להצלחה מרובה בארץ, במיוחד במידה והחברה תשיק במהרה את הממשק העברי המלא לשעון.


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים