סקר סיכום 2020

סקר סיכום שנה: בחרו בכל מי שעשו לכם את שנת 2020

| יום חמישי, 17 בדצמבר 2020, 14:57 | גאדג'טי

שנת 2020 הייתה שנה לא פשוטה כמעט בכל אספקט, אבל עכשיו היא כבר מתקרבת לסיומה, וזו היא העת בשנה בה אנו פונים אליכם ומבקשים מכם להחליט מי עשה עבורכם את השנה. מה היו הטלפונים הכי טובים או מפתיעים, העסקאות הכי גדולות או זכורות, הסדרות החדשות שהכי אהבתם לראות בטלוויזיה והסרטים.. טוב נו, סרטים לא היו יותר מידי, אז ויתרנו על הקטגוריה הזו השנה.

בשנת 2020 הספקנו ראינו את המכשירים המתקפלים תוספים תאוצה בדרך להפוך לסטנדרט החדש בשוק, כשלצידם כמה מוצרים מפתיעים כמו ה-Surface Duo של מיקרוסופט וה-Wing של LG. אפל השיקה מעבד משלה ובדרכה לנטוש את המעבדים של אינטל במחשבים ועסקאות ענק העבירו מיד ליד חברות ענק כמו ARM ובת'סדה, כשבדרך היו לנו גם השקות לדור החדש של הקונסולות, שלא הלך הכי חלק בשל כמויות מוגבלות ואיטיות במשלוחים.

ההחלטה על המובילים של 2020 נמצאת כעת בידכם, אז הצביעו והשפיעו! תוצאות הסקר לסיכום שנת 2020 יפורסמו ב-31 בדצמבר כחלק מכתבות סיכום השנה שלנו בגאדג’טי.

חושבים שיש טלפונים מרשימים יותר? סדרות יותר טובות? עסקאות יותר חשובות? אם המועמדים המועדפים שלכם לא מופיעים בבחירות המצומצמות שלנו עבור סקר סיכום השנה – הוסיפו את המועמדים שלכם לסקר, ושתפו אותנו בתגובות במועמדים שלכם בקבוצת הטלגרם >> https://t.me/GadgetySocial

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות