סמסונג צפויה להוציא את המטען מקופסאות ה-Galaxy S21, תוסיף תמיכה ב-S Pen

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (תמונה: evleaks) Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (תמונה: evleaks)

מועד ההכרזה על סדרת מכשירי הדגל Galaxy S21 מתקרב והפרטים על המכשירים השונים ממשיכים להיחשף דרך הדלפות ודיווחים ממקורות שונים. אחת מהשמועות שחזרו שוב ושוב בתקופה האחרונה נוגעת לכוונתה של סמסונג ללכת בדרכה של אפל ולהוציא את המטען מקופסאות הטלפונים, ואם עד כה ניסינו להכחיש כי מדובר היה בשמועות שלא היו מבוססות יתר על המידה, עדות חדשה המגיעה מטעם סמסונג עצמה מחזקת כעת את הסברה כי מטען לא יופיע בקופסאות דגמי הגלקסי S21.

העדות החדשה לא מגיעה דרך פרסום של סמסונג, אלא דרך מחיקה של פרסומים שהציגה החברה בעבר ברשתות החברתיות. פרסום שנמצא לאחר שנמחק מפייסבוק התייחס למכשירי האייפון 12 של אפל, שהגיעו ללא מטען בקופסה, והדגיש כי יחד עם מכשיריה של סמסונג דווקא כן תוכלו למצוא מטען.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פרסומות מטען סמסונג
מקור: Samsung / Facebook

עצם המחיקה לא היה משמעותי בפני עצמו, אך מדובר בנוהג בו סמסונג כבר נקטה בעבר, כאשר בזמן שהתכוננה להשקת סדרת ה-Galaxy Note 10, מחקה החברה פוסטים שצחקו על כך שאפל ביטלה את שקע האוזניות במכשיריה, וכידוע – הנוט 10 הגיע ללא שקע אוזניות.

סמסונג עדיין עשויה להפתיע עת תציג את מכשירי הגלקסי S21 בתחילת השנה הבאה, אבל בשלב זה כמעט כל הסימנים מעידים על כך שהחברה לא תשאיר את המטענים בקופסה.

Galaxy S21: תומך ב-S Pen, אבל אל תצפו לו בקופסה

מספר לא מבוטל של עדויות קודמות התייחסו לתמיכה אפשרית של סדרת ה-Galaxy S21 בעט הסטיילוס S-Pen של סמסונג, וכעת מגיעה עדות נוספת, כאשר המכשיר עובר ב-FCC לאישור לפני השקתו בשוק האמריקני. המבחנים של ה-FCC מאשרים כי דגם ה-Galaxy S21 Ultra (שם קוד SMG998B) יגיע עם תמיכה ב-S Pen וגם בביצוע פעולות מהאוויר, ממש כמו אלו הזמינות בדגמי ה-Galaxy Note, אך גם כאן, כפי שהיה בעדויות הקודמות, ההתייחסות היא רק לדגם ה-S21 אולטרה.

שילוב התמיכה בעט הסטיילוס S-Pen הביאה למספר שמועות ודיווחים אודות הוצאתה של סדרת ה-Galaxy Note לגמלאות, אך חשוב להדגיש כי נציגים של סמסונג הכחישו זאת ואף התייחסו לדגם ה-Galaxy Note שצפוי לצאת במהלך 2021 באופן כמעט מפורש בפוסט שפורסם בבלוג החברה והתייחס למכשירי הסדרה.

ייתכן כי הוספת התמיכה ב-S Pen דווקא במכשיר הגדול והמתקדם ביותר בסדרת ה-Galaxy S21 מעידה על כוונתה של סמסונג להוציא את סדרת ה-Galaxy Note מהמשוואה בהמשך הדרך, ולהוסיף עוד פונקציה משמעותית לדגם המוביל את סדרת הדגל המרכזית שלה, אך כפי הנראה הגלקסי נוט כאן להישאר לפחות לעוד דגם אחד.

את אירוע ההכרזה על מכשירי ה-Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ו-Galaxy S21 Ultra צפויה סמסונג לערוך ב-14.1.2021. הכרזה רשמית על האירוע עדיין לא הגיעה, אך ככל הנראה תגיע בזמן הקרוב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים