שמועה: Xiaomi Mi 11 Pro ישלב מצלמת פריסקופ עם זום דיגיטלי פי 120

Xiaomi Mi 11 Pro (שמועה \ הדלפה) Xiaomi Mi 11 Pro (שמועה \ הדלפה)

מכשיר הדגל Mi 11 של שיאומי הושק בשבוע שעבר בשוק הסיני והביא עימו מפרט מרשים במחירים נמוכים בהשוואה למכשירי הדגל של החברות המתחרות, אך מהר מאוד החלו להגיע שמועות הנוגעות לדגם “פרו” שיצטרף בקרוב לסדרה. כעת, מגיעה שמועה נוספת המציגה חלק מהתכונות שיצטרפו ל-Mi 11 Pro שלא הופיעו בדגם המקורי, בהן מצלמה עם זום גדול במיוחד.

המידע החדש מגיע מסין ומביא עימו תמונה הממחישה לכאורה כיצד ייראה גבו של ה-Xiaomi Mi 11 Pro, אך בשלב זה קשה לומר האם מדובר בתמונה אמיתית או בתמונה שנוצרה על בסיס עיצובו של דגם ה-Mi 10 Ultra שהוצג בשנה שעברה. שיאומי הספיקה להציג עיצוב שונה למערך הצילום של ה-Mi 11, בעוד בתמונה המוצגת כעת עיצוב מערך הצילום דומה יותר לדגם האולטרה.

יותר מצד העיצוב, המידע הנוכחי מתייחס ליתרונות שעשוי דגם ה-Mi 11 Pro להציג על פני ה-Mi 11, בהם מצלמה נוספת, רביעית במספר, שתשתמש בעדשת פריסקופ על מנת לבצע זום דיגיטלי של עד פי 120, זאת בדומה ליכולות שהציגה שיאומי עם מכשיר ה-Mi 10 Ultra.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Xiaomi Mi 11 Pro (שמועה \ הדלפה)
Xiaomi Mi 11 Pro (שמועה \ הדלפה)

מלבד זאת, ניתן להניח כי מרבית מפרטו הטכני של ה-Mi 11 יגיע גם לדגם הפרו, עם מסך 6.81 אינץ ברזולוציית +QHD וקצב רענון של עד 120 הרץ, מערכת השבבים Snapdragon 888 וסוללה התומכת בטעינה מהירה במיוחד בהספק של 55 וואט, ואולי אף יותר מכך, יחד עם טעינה אלחוטית מהירה בהספק דומה.

בשלב זה שיאומי השיקה את דגם ה-Mi 11 בסין בלבד, כשגם אירוע ההכרזה על המכשיר התקיים בסין ובשפה הסינית בלבד, כך שלא מדובר בדגם המיועד בשלב זה עבור השוק הבינלאומי. ייתכן כי שיאומי תנצל את תערוכת CES שתיפתח בהמשך השבוע או אולי תמתין עד לפברואר, מועד בו בדרך כלל הייתה מתקיימת תערוכת המובייל הגדולה בברצלונה, כדי להציג את דגם הפרו ואולי להתייחס גם לשוק הבינלאומי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים