אינטל מכריזה על מערכת זיהוי פנים מאובטחת ממשפחת ה-RealSense

חיישן Intel RealSense ID (מקור אינטל)

אינטל (intel) ממשיכה להרחיב את משפחת מוצרי ה-RealSense ומכריזה היום (ד’ 6.1) על ה-Intel RealSense ID, פתרון אבטחה וזיהוי פנים מאובטח במיוחד, הכולל את RealSense ID F450 ו-RealSense ID F455, המיועדים לשמש כפתרונות למנעולים חכמים, מערכות בקרת גישה, נקודות מכירה, בנקטים, קיוסקים ועוד.

צמד פתרונות ה-RealSence ID החדשים, שפותחו בישראל, מאפשרים רמת אבטחה גבוהה במיוחד לעומת פתרונות אחרים, עם שיעור זיהוי כוזב של 1 למיליון. החיישנים החדשים משלבים בין חיישן עומק עם רשת עצבית מתמחה (specialized neural network) ומרכיב אבטחה משולב המצפין ומעבד את נתוני הפנים של המשתמש במהירות, על מנת לבצע זיהוי מאובטח של פני המשתמש גם במידה ובוצע שינוי בפני המשתמש, דוגמת שינויים בשיער, הרכבת משקפיים או שימוש במסכת פנים, עם יכולת עבודה בתנאי תאורה שונים.

תהליך ההצטרפות אינו דורש גישה לרשת, ומשתמשים יוכלו לפתוח את הנעילה על מגוון מוצרים ופתרונות באמצעות זיהוי פנים בלבד, מה שיאפשר להחליף את הצורך בפתרונות זיהוי אחרים דוגמת כרטיסי זיהוי, תגים חכמים מנעולים ועוד. על מנת לשמור רמת הגנה גבוהה, טכנולוגיית ה-RealSense ID מעבדת את כל המידע הביומטרי הקשור לזיהוי הפנים באופן מקומי ומוצפן ומאפשרת זיהוי רק במידה והאדם נרשם מראש לשירות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שגיא בן משה, סגן נשיא תאגידי ומנכ”ל Emerging Growth and Incubation, מסר:

Intel RealSense ID מספקת פלטפורמה מאובטחת לזיהוי פנים, שמשתמשים יכולים לבטוח בה, הודות לשילוב חומרה ותוכנה שנבנו במיוחד למטרה זאת ורשת עצבית ייעודית.

פתרון ה-RealSense ID החדש של אינטל מגיע כדור הבא של פתרונות זיהוי הפנים בשוק, שנועד לספק נוחות על ידי זיהוי פנים מהיר ושמירה על רמת אבטחה גבוהה להגנה על המערכות השונות בפני כניסה לא מורשית.

השוואת מפרטים