שעון Mi Smart Clock שולחני חכם (מקור שיאומי)

הוכרזו: שעון שולחני חכם ומצלמת אבטחה חכמה ביתית ברזולוציית 2K מבית שיאומי

שיאומי (Xiaomi) הכריזה על צמד מוצרי חכמים חדשים לבית, בהם שעון ה-Mi Smart Clock השולחני החכם המגיע עם מסך 3.97 אינץ' ומשתמש בעוזרת ה-Google Assistant של גוגל ומצלמת האבטחה Mi 360° Home Security Camera 2K Pro המציעה איכות וידאו גבוהה של עד 2K עם יכולת תזוזה מלאה של המצלמה לכיסוי מלא של החדר.

צמד פתרונות הבית החכם החדשים של שיאומי מגיעים כחלק מההכרזה של החברה על מכשירי ה-Redmi Note 9T 5G ו-Redmi 9T, כאשר שעון ה-Mi Smart Clock החדש נראה כגרסה הגלובאלית של שעון ה-Xiaomi Xiao AI touch Screen Speaker, המיועדת לשימוש מחוץ לסין ומשתמשת בעוזרת ה-Google Assistant.

השעון מגיע עם מסך 3.97 אינץ' צבעוני, כאשר בנוסף ליכולת ההפעלה הקולית עם ה-Google Assistant, הוא מציע גם תמיכה ב-Chromecast. השעון יוכל להציג מידע אודות מזג אוויר, יומן או לשמש פשוט כמסגרת תמונה חכמה, כאשר השימוש העיקרי מיועד להיות מרכז השליטה הויזואלי, עם משלב כפתורי בקרה על המסך ולא רק אפשרות לפקודות קוליות, כשהוא משמש לפתרונות הבית החכם האחרים הפרוסים ברחבי הבית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שעון Mi Smart Clock שולחני חכם (מקור שיאומי)

לצד השעון החכם, אפשר למצוא מצלמת אבטחה חדשה בעלת השם הארוך Mi 360° Home Security Camera 2K Pro, המגיעה עם חיישן צילום 3 מגה-פיקסל המסוגל להסריט וידאו ברזולוציה של 2304×1296 פיקסלים עם מפתח צמצם f/1.4 ועדשה בעלת שש שכבות (6P).

המצלמה החדשה מגיעה עם תמיכה ב-Google Asisstant ו-Alexa ומשתמשת באלגוריתם חכם לזיהוי אנשים בחדר, כאשר היא משתמשת בצמד מיקרופונים עם סינון רעשים אקטיבי לאיכות שמע טובה יותר בהקלטות הוידאו. עבור משתמשים המעוניינים בפרטיות בזמן השימוש במצלמה, החברה הוסיפה אפשרות חדשה לאפליקציית ה-Mi Home המסובבת את עדשת המצלמה אל תוך הגוף שלה לחסימת חיישן הצילום באופן פיזי.

מצלמת Mi 360° Home Security Camera 2K Pro (מקור שיאומי)

מחיר שעון ה-Mi Smart Clock החכם ומצלמת ה-Mi 360° Home Security Camera 2K Pro יעמוד על 50 ו-60 אירו, בהתאמה, כאשר החברה לא פרסמה צפי זמינות למוצרים החדשים.

מקורות
Xiaomi
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות