נייד Tecra A30-J (מקור דיינבוק)

CES 2021: דיינבוק משיקה את ניידים חדשים עם מעבדי Tiger Lake

חברת דיינבוק (Dynabook), טושיבה לשעבר, הכריזה על 3 דגמי ניידים חדשים בתערוכת CES 2021, בהם ה-Tecra A30-J ו-Satellite Pro L50-J בעלי מסכי 13.3 ו-15.6 אינץ', בהתאמה, המתעדכנים למעבדי ה-Tiger Lake מהדור ה-11 של אינטל, ובנוסף רענון גרסה לנייד ה-Satellite Pro C40-G, שיוכל להגיע מעתה גם עם מעבדי סלרון מהדור העשירי של אינטל לפתרון בתקציב נמוך יותר.

עדכון הדגם הגדול ביותר מגיע עם צמד ניידי ה-A30-J ו-Pro L50-J של דיינבוק המיועדים לשוק העסקי, כאשר  את מעבדי ה-Comet Lake של הדור הקודם מחליפים מעבדי ה-Tiger Lake החדשים והחזקים יותר של אינטל. בעוד נייד ה-A30-J יגיע עם מסך 13.3 אינץ' ובמשקל של 1.2 ק"ג, נייד ה-Pro L50-J יגיע עם מסך 15.6 אינץ' ובמשקל של 1.7 ק"ג, כאשר הם יציעו זמן שימוש של עד 14 ו-10 שעות, בהתאמה, כך על פי נתוני החברה.

כניידים המיועדים לשימוש עסקי, הדגמים החדשים יגיעו ברמת אבטחה גבוהה יותר מנייד סטנדרטי רגיל, עם טכנולוגיית ה-TPM 2.0 (ר"ת Trusted Platform Module) של אינטל לאבטחת המחשב, בנוסף לאפשרות למשטח עכבר SecurePad הכולל חיישן טביעת אצבע מובנה וחריץ אופציונלי בעבור קורא כרטיסים חכמים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

נייד Tecra A30-J (מקור דיינבוק)

לעומת שני הדגמים הקודמים, השינוי בדגם ה-Pro C40-G בעל מסך ה-14 אינץ' פחות מורגש, כאשר הוא שומר על המפרט הטכני מהדגם הקודם של החברה, אך מוסיף אפשרות למעבד סלרון Comet Lake U מהדור ה-10 של אינטל לאפשרויות המעבד של הדגם המגיע במשקל של 1.55 ק"ג, עם זמן שימוש של עד 8 שעות, לפי החברה. הוספת מעבד הסלרון מאפשרת להוריד את תג המחיר של הדגם ולהפוך אותו לפתרון משתלם יותר עבור משתמשים בעלי תקציב מוגבל יותר, כמו תלמידים וסטונדטים.

דמיאן ז׳אום, נשיא דיינבוק אירופה, מסר:

המטרה שלנו היא להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לסייע ליותר ויותר לקוחות בחיי היום יום שלהם, זו הסיבה מדוע הרחבנו את קו המוצרים עם מעבדי הדור החדש.

ניידי הדיינבוק החדשים יהיו זמינים למכירה בישראל מחודש פברואר הקרוב באמצעות חברת 'מפעיל', כאשר נכון לעכשיו אין צפי מחירים מדוייק לניידים.

בדומה ללא מעט חברות, דיינבוק מנצלת את CES 2021 על מנת לבצע ולהכריז על גרסאות ניידים חדשות עם מפרטים מעודכנים לשנת 2021.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות