הוכרז: Garmin Lily – שעון כושר חכם יעודי לנשים

שעון Garmin Lily (מקור Garmin)

גרמין (GARMIN) הכריזה על שעון ה-Lily החכם והחדש של החברה, המגיע כשעון חכם יעודי בעבור נשים בקוטר של 34 מ”מ בלבד, הגודל הקטן ביותר של גרמין עד היום. השעון מגיע עם מסך מונוכרומטי וזמין בגרסה קלאסית עם גוף פלדת אלחלד ורצועת עור, או בגרסה ספורטיבית העשויה אלומיניום עם רצועת סיליקון.

לפי החברה, שעון ה-Lily החדש של גרמין עוצב בידי נשים בעבור נשים, כאשר הוא שם דגש גדול על עיצוב השעונים עצמם. בניגוד לשעון חכם סטנדרטי יותר כיום, המשתמש במסך LCD או AMOLED, ה-Lily מגיע עם מסך מגע מונוכרומטי בעל 16 גוונים של אפור בגודל של 25.4×21.3 מ”מ וברזולוציה של 240×201 פיקסלים, עם רקע מובנה ושונה בכל אחד משש אפשרויות הצבע של הדגם (3 ספורטיבי ו-3 קלאסי), כאשר הוא מגיע בציפוי זכוכית גורילה לעמידות מוגברת.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

גרסת הספורט (מימין) והגרסה הקלאסית (משמאל) של שעון ה-Lily (מקור Garmin)

השעון החדש יגיע עם ממשק עברי מלא, כאשר בדומה לשעוני הכושר האחרים של גרמין הוא יציע תמיכה במעקב אחרי מגוון של פעילויות כושר בנוסף לניטור שינה, לחץ, דופק, רווית חמצן בדם Pulse OX ועוד, אליהם נוספות אפשרויות למעקב אחר המחזור החודשי וההריון של הנשים להן מיועד השעון. השעון מגיע במשקל נמוך של 24 גרם, עם עמידות למים בתקן 5ATM, ומציע זמן סוללה של עד 5 ימים, לפי החברה.

אפשרויות הצבע של ה-Garmin Lily (מקור Garmin)

שעון ה-Lily החדש זמין למכירה במחיר של 250 דולר לגרסה הקלאסית ו-200 דולר לגרסת הספורט, שתהיה זמינה למכירה בארץ החל מה-4.2 במחיר של 899 ש”ח.

שעון ה-Lily החדש מגיע כפתרון לנשים המעוניינות בשעון חכם, אך מעדיפות פתרון קטן ואלגנטי יותר. הממדים הקטנים דורשים לא מעט וויתורים על פיצ’רים הקיימים בדגמים אחרים בשעוניה של גרמין, כמו GPS מובנה, תמיכה ב-Garmin Pay, נגן מוזיקה ועוד, אך עם זאת, מדובר בשעון חכם “פשוט יותר” למעקב אחר פעילויות כושר, דופק ועוד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים