מיקרוסופט חושפת אוזניות גיימינג אלחוטיות לקונסולת ה-Xbox

מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על ה-Xbox Wireless Headset, אוזניות הגיימינג האלחוטיות החדשות והרשמיות של החברה בעבור קונסולת ה-Xbox, המגיעות עם זמן סוללה של עד 15 שעות ומוגדרות על ידי מיקרוסופט כטובות ביותר לקטגוריה שלהן.

אוזניות ה-Xbox האלחוטיות החדשות מגיעות בעיצוב המתאים לקונסולות ה-Xbox Series X ו-Xbox Series S העדכניות של מיקרוסופט. הן נועדו לשימוש ממושך ונוח במהלך משחקים עם משקל של 312 גרם וכריות אוזניים בעלות כיסוי עור מלאכותי (PU leather). בצד הסאונד, האוזניות החדשות משתמשות בדרייברי 40 מ”מ עם תמיכה בטכנולוגיות האודיו Windows Sonic, Dolby Atmos ו-DTS Headphone:X לקבלת אודיו היקפי (spatial sound) באיכות גבוהה בזמן משחק.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Xbox Wireless Headset (מקור Xbox)

האוזניות מגיעות עם מיקרופון כפול ב“עיצוב אלומה” (beamforming) לשמע טוב יותר מצד המשתמש, וניתן גם לקפל אותן לאחסון נוח יותר. בנוסף לצמד כפתורים להדלקה והשתקה של האוזניות, הצד החיצוני של כל אוזניה משמש כחוגה המאפשרת להתאים את עוצמת הדיבור במשחקים או את עוצמת השמע, בהתאם לכיוון הסיבוב של החוגה. האוזניות החדשות מגיעות עם חיבור Bluetooth 4.2 בלבד, כאשר מבחינת זמן סוללה הן מציעות עד 15 שעות שימוש בטעינה מלאה הלוקחת 3 שעות או עד 4 שעות בטעינה מהירה של 30 דקות.

אוזניות ה-Xbox Wireless Headset החדשות של מיקרוסופט יהיו זמינות למכירה החל מה-16.3 במחיר של 100 דולר.

השוואת מפרטים