שיאומי תכריז על ה-Redmi Note 10 ב-4 במרץ עם טעינה מהירה יותר

Redmi Note 10 Teaser (תמונה: Amazon) Redmi Note 10 Teaser (תמונה: Amazon)

לאחר שחשפה לפני כשבוע כי סדרת ה-Redmi Note 10 תוכרז בתחילת חודש מרץ, החברה חושפת כעת באופן מדויק ורשמי את תאריך ההכרזה על סדרת המכשירים העדכנית שתתפוס מקום ב-4 במרץ. לצד המידע הזה, החברה העלתה גם עמוד מלא באמזון הודו אשר חושף מגוון פיצ’רים שיגיעו עם המכשיר לצד חלקים מעיצובו האחורי והקדמי.

הטיזר הראשון אותו אנחנו מקבלים מגיע בחשיפה ששיאומי תשתמש במערכת שבבים מבית קוואלקום עם סדרת המכשירים החדשה, ושהסדרה הזו תהיה בנויה עבור גיימינג, כך שאנחנו מצפים למערכת שבבים המסתיימת באות G כדוגמת ה-Snapdragon 720G. מעבר לכך, אנחנו עתידים לפגוש גם עיצוב חדש וקל יותר הכולל תזוזה של מערך הצילום מחלקו העליון והאמצעי של המכשירים לחלקם השמאלי והעליון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מאחורי הקלעים מבטיחה החברה להטמיע סוללה בקיבולת גבוהה, כשזו תתמוך בטעינה מהירה יותר לעומת הדור הנוכחי. עם זאת, איננו יודעים האם במילים הללו החברה מתכוונת לטעינה מהירה יותר לעומת הדגם הסטנדרטי או דגם הפרו, והאם השינוי יתרחש בהתאמה לכל דגם. על מנת לשפר את חווית המשחק, שיאומי מתכוונת לשפר גם את גזרת האודיו והמשוב הפיזי (haptics).

לבסוף, נוכל להבחין גם בעיצובו הקדמי של המכשיר, אשר משתמש בחור מצלמה בחלקו העליון והאמצעי וכולל את זכוכית הגורילה גלאס בחזית ועמידות בפני מים ואבק בתקן IP52, מה שאומר שהמכשיר מוגן מפני אבק ועמיד בפני טיפות מים. כאמור, על הסדרה כולה תכריז שיאומי באירוע שיתקיים ב-4 במרץ, בו אנחנו מצפים לראות 3 דגמים שיחשפו כחלק מהסדרה החדשה.

השוואת מפרטים