"מסע אגדי" חוזרת עם טריילר ראשון לעונה החדשה

קומדיית הגיימינג של אפל טי.וי פלוס, "מסע אגדי" (Mythic Quest) חוזרת, ואפל חשפו את הטיזר הראשון לעונה השניה אותה הם מכנים, כפי שנהוג בעולם הגיימינג, "חבילת הרחבה".

"מסע אגדי" עוקבת אחר חברת משחקים המריצה משחק אונליין מרובה משתתפים, בהנהגת הבוס הקפריזי איאן בגילומו של יוצר הסדרה רוב מקהלני ("פילדלפיה זורחת"). את הצוות מובילה גם המתכנתת פופי לי (שרלוט ניקדו), אשר הפכה בסוף העונה הקודמת לשותפה מלאה בחברה.

הפרק האחרון של "מסע אגדי" שודר במאי 2020, כשלושה חודשים אחרי שהסתיימה העונה הראשונה. הסדרה צילמה פרק מיוחד שהתרחש במהלך בידוד הקורונה, דרך זום.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

העונה החדשה תיפתח לאחר שהצוות חזר למשרד, ועובד קשה על חבילת הרחבה חדשה למשחק. במהלך העבודה איאן ופופי ייתקשו למצוא את הכיוון הנכון למשחק החדש. בנוסף, העונה החדשה תראה את צמד הבוחנות של המשחק, רייצ'ל ודיינה, בוחנות גם את מערכת היחסים הרומנטית הנרקמת ביניהן בתוך גבולות המשרד. שחקן הקול המרכזי של המשחק, C.W (פ. מורי אברהם) יפתור בעיות המטרידות אותו מן העבר, ודיוויד המפיק יאבד אשה נוספת בחייו, עם עזיבתה של העוזרת שלו, ג'ו, שעברה לעבוד אצל מנהל הכספים בראד (דני פודי, "קומיוניטי").

הטריילר החדש מציג את הדינמיקה המביכה בין השותפים החדשים פופי ואיאן, המנסים לעבוד יחד, אך לא תמיד מסכימים. השניים מנסים לחשוב על שם חדש לחבילת ההרחבה, אשר ייתכן ויהיה גם השם החדש של הסדרה. העונה הראשונה נקראה Raven's Banquet והעונה החדשה כנראה תמצא שם חלופי, כשם חבילת ההרחבה החדשה של המשחק.

העונה החדשה של "מסע אגדי" תעלה באפל טי.וי פלוס ב-7 במאי.

השוואת מפרטים