ה-OnePlus 9 עשוי להיחשף ב-8 במרץ

הזמנה לאירוע וואן פלוס

מנכ"ל ומייסד חברת וואן פלוס, פיט לאו (Pete Lau), צייץ היום (ב', 1.3) בחשבון הטוויטר הרשמי שלו תמונה בה הוא מציג טיזר הרומז להכרזה על משהו גדול ביום שני הבא, ה-8.3.2021, וייתכן כי מדובר בסדרת הדגל הבאה של החברה, ה-OnePlus 9.

את התמונה מלווה הכיתוב "משהו חדש נמצא מעבר לאופק", כאשר נדמה כי התמונה מצולמת משטחו של הירח, כשהמצלם מביט אל כדור הארץ, מה שעשוי להיות רמז לשילוב מצלמה עם זום גבוה. עד כה שמו לא מעט חברות את דוגמת צילום הירח כשרצו להדגים רמות זום דיגיטלי גבוהות במיוחד, ובוואן פלוס מעדיפים דווקא להציג את הזווית ההפוכה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

OnePlus 9 Pro (תמונה: Voice)
OnePlus 9 Pro (תמונה: Voice)

פרטים רבים נחשפו אודות העיצוב והמפרט הטכני של שני הדגמים הצפויים להיחשף כחלק מהסדרה החדשה, הם ה-OnePlus 9 וה-OnePlus 9 Pro. על פי ההדלפות, דגם הכניסה לסדרה יגיע עם מסך 6.55 אינץ', בעוד דגם הפרו יציע מסך גדול יותר של 6.7 אינץ', כשבשני המקרים מדובר בפאנל תצוגה מסוג AMOLED, כאשר קצב רענון מהיר צפוי להגיע לשניהם, אך עדיין לא ברור האם תשתמש וואן פלוס בקצב של 120 הרץ עבור שני הדגמים או רק עבור דגם הפרו.

בצד הצילום צפוי ה-OnePlus 9 להציע זוג מצלמות 48 מגה-פיקסל יחד עם חיישן צילום נוסף שתפקידו אינו ידוע, בעוד דגם ה-OnePlus 9 Pro נחשף לאחרונה בהדלפה נפרדת, לפיה הוא יגיע עם מערך צילום מרובע שנבנה בשיתוף עם חברת הצילום היוקרתית Hasselblad.

השוואת מפרטים