אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

וואטסאפ עובדת על פיצ'ר לשליחת תמונות המשמידות את עצמן

| יום רביעי, 3 במרץ 2021, 15:22 | אפליקציות, רשתות חברתיות

דיווח חדש של אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ, מראה כי וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על הוספת פיצ'ר "תמונות עם השמדה עצמית" (self-destructing images) לאפליקציה של החברה. הפיצ'ר העתידי, שעדיין נמצא בפיתוח, יאפשר למחוק באופן אוטומטי תמונות שנשלחות בוואטסאפ עם היציאה של המשתמש מהצ'אט ולמנוע את הפצתן הלאה.

לפי המידע החדש, מדובר על פיצ'ר בשלב ניסיוני מאוד ובעוד שהוא מונע העברה של תמונות מתוך שיחות וואטסאפ רגילות או שמירה שלהן, החברה עדיין לא מימשה את אפשרות זיהוי צילום המסך באפליקציה, אפשרות אשר ניתן להניח כי תופעל בהמשך מאחר והיכולת לצלם את המסך הופכת את הפיצ'ר עצמו לחסר משמעות.

מצילומי המסך המגיעים מאתר WABetaInfo ניתן לראות כי ניתן יהיה להפעיל את הפיצ'ר החדש ממסך שליחת התמונות באפליקציה, מסך המאפשר את עריכת התמונות בטרם שליחתן. האפשרות להפעלת ההשמדה העצמית נראית כעיגול בחלקו התחתון של המסך, כאשר לאור סימון הספרה אחד בתמונות יכול לרמז כי תהיה אפשרות להגבלת זמן הצפיה בתמונה הנשלחת ולא רק השמדה שלה ביציאה מהצ'אט או הגבלת ההעברה שלה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פיצ'ר תמונות עם השמדה עצמית (מקור wabetainfo)

בעוד שאנו לא יודעים מתי יושק הפיצ'ר החדש רשמית, מדובר בפתרון שימושי למדי עבור משתמשים המעוניינים לשמור על הפרטיות שלהם באופן יחסי ולמנוע מאחרים להעביר הלאה או לשמור תמונות שנועדו "לעיניהם בלבד".

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות