מסך Odyssey G9 2021 (מקור סמסונג)

הוכרז: Odyssey G9 2021 – מסך גיימינג ענק בטכנולוגיית ה-Quantum MiniLED

סמסונג (Samsung) הכריזה על רענון לסדרת מסכי הגיימינג Odyssey, ובהם גרסה חדשה למסך ה-Odyssey G9 הענק והקעור של החברה בגודל 49 אינץ', המגיע בגרסת 2021 מעודכנת המשלבת את טכנולוגיית התאורה האחורית Quantum MiniLED לראשונה במסך גיימינג.

מסך ה-G9 המקורי הוכרז עוד במהלך תערוכת CES 2020, כאשר הוא הגיע יחד עם שאר מסכי סדרת ה-Odyssey של סמסונג לארץ לקראת סוף 2020. כעת הכריזה סמסונג על רענון סדרת מסכי ה-Odyssey שלה לשנת 2021, כאשר מסכי ה-G3, G5 ו-G7 יגיעו בגרסאות שטוחות ואילו מסך ה-G9 שומר על המבנה הייחודי שלו עם גודל מסך של 49 אינץ' ביחס אולטרה רחב של 32:9 וקעירות של 1000R.

הגרסה החדשה של המסך תגיע ברזולוציית DQHD (ר"ת Dual Quad High-Definition), בפריסה של 1440×5120 פיקסלים, עם תדר רענון גבוה של 240Hz וזמן תגובה של 1ms בדומה לדגם הקודם. ההבדל הגדול ביותר מגיע בדמות השימוש בטכנולוגיית ה-Quantum MiniLED של סמסונג, המסוגלת להגביר את בהירות המסך עד לרמה של 2000 ניט (Nits), פי 2 מהדור הקודם שתמך בתקן ה-HDR1000. בצד האחורי אפשר לצפות ולמצוא את תאורת ה-RGB העגולה, לה סמסונג קוראת Infinity Core Lighting.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
מסך מחשב גיימינג Samsung Odyssey G9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מסך מחשב גיימינג Samsung Odyssey G9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

סמסונג לא פרסמה מידע מלא על סדרת מסכי ה-Odyssey העדכנית שלה לשנת 2021, וניתן לצפות למידע נוסף בהמשך עם צפי זמינות ומחירים לשלל הדגמים.

בעוד שלא מדובר בהכרזה הכוללת את מלוא הפרטים הטכניים על סדרת מסכי ה-Odyssey החדשה של סמסונג, המידע העיקרי שנוגע ל-G9 מגיע בדמות תאורת ה-Mini Led האחורית שלו, המשפרת את רמת הבהירות ואיכות הצבעים של המסך.

מקורות
techpowerup
samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות