מכשיר ה-Mi Mix הבא של שיאומי יגיע עם מצלמה המחקה עין אנושית

דרך טיזר שפרסמה החברה ברשת החברתית הסינית Weibo, שיאומי מגלה לנו כי היא מתכוונת לקיים אירוע הכרזה ב-29.3 בו היא תחשוף מכשיר חדש לסדרת ה-Mi Mix. כידוע, סדרת ה-Mix היא סדרת החדשנות של החברה, אליה היא משחררת מכשירים המביאים טכנולוגיות מתקדמות יותר מבדרך כלל כמו המסך הנפרס מקצה לקצה בדגם הראשון, והמסך הסובב את המכשיר בדגם האחרון (Mi Mix Alpha) שלא יצא לשוק.

המכשיר הבא בסדרה צפוי להגיע עם מערך צילום המחקה את פעולת העין האנושית, ובכך להציע ביצועי פוקוס מהירים הרבה יותר ממצלמות רגילות ולאפשר שימוש בעדשה אחת גם לצילום מאקרו וגם לביצוע זום אופטי. בעודה משתמשת בכך שהיא מחקה את פעולת העין האנושית, שיאומי באה לומר לנו למעשה שהיא עוברת להשתמש ב-"עדשת נוזל" המשלבת בתוכה נוזל העטוף בשכבה דקיקה אשר מסוגל לנוע בתוכה ולשנות את צורתו בהתאם למצב הנדרש.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי
Xiaomi Mi Mix Liquid Lens (תמונה: Weibo / Xiaomi)

Xiaomi Mi Mix Liquid Lens (תמונה: Weibo / Xiaomi)

הנוזל המוזכר מתאפיין ביכולת העברה אור גבוהה במיוחד, לצד כמות פיזור נמוכה ועמידות לתנאי מזג אוויר קיצוניים. כל המאפיינים הללו נמצאים שם על מנת להבטיח לנו עמידות ואמינות לטווח הארוך, כך שנוכל להיות בטוחים להשתמש במצלמה לאחר שימוש של מספר שנים במכשיר. את הטכנולוגיה הזו טוענת שיאומי שפיתחה בעצמה, וזו מאפשרת לעדשה הנוזלית לשנות צורה בהתאם לדרישת המשתמש בצילום.

בשטח, השינוי אמור לצמצם גם עיוותים בעת צילום בזווית רחבה עוד לפני שהתמונה הסופית מוצגת, מה שיחסוך לכם הרבה זמן בתיקון עיוותים לאחר שהיא צולמה. עם זאת, עדיין איננו יודעים בוודאות האם מדובר בשינוי שעתיד לשנות את חוקי המשחק או בגימיק חדש שיעניק למכשיר רק יתרון קל על פני מתחריו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות