לוג’יטק תפסיק לייצר את שלטי ה-Harmony האוניברסליים

שלט אוניברסלי Harmony Elite (מקור לוג’יטק)

לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, המחזיקה גם במותג השלטים האוניברסליים Harmony, הכריזה רשמית על הפסקת הייצור של שלטי ה-Harmony, והבטיחה ללקוחות הקיימים המשך תמיכה ועדכונים למוצרים הקיימים.

לוג’יטק רכשה את Intrigue Technologies, היצרנית המקורית של שלטי ה-Harmony האוניברסליים עוד בשנת 2004, כאשר במהלך השנים המותג הפך לאחד המוכרים והפופולריים בתחום ברחבי העולם. עם זאת, במהלך השנים היא ניסתה “להיפטר” ממותג השלטים, עם דיבורים על מכירת המותג עוד ב-2013.

למרות שהחברה לא מסרה סיבה רשמית למהלך החדש, לא מדובר על סוד גדול כי תחום השלטים האוניברסליים דעך במהלך השנים, במיוחד עם עליית העוזרות הקוליות של גוגל ואמזון, המסוגלות לשלוט היום על מוצרים רבים בצורה מובנית וללא צורך ברכישת שלט יעודי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

לפי עמוד התמיכה הרשמי, לוג’יטק מפסיקה את ייצור שלטי ה-Harmony באופן מיידי, כאשר משתמשים שיבקשו לרכוש אותם יוכלו לבצע זאת דרך מוכרים המחזיקים במלאי קיים בלבד. החברה הדגישה כי על אף העובדה שהיא מפסיקה לייצר את שלטי ה-Harmony, היא תמשיך לתמוך בקהילת המשתמשים הקיימת של החברה ותציע עדכוני תוכנה לשלטים ויישומים, ולהמשיך לתחזק ולהגדיל את בסיס הנתונים המאפשר לשלוט על מוצרים חדשים.

שלט אוניברסלי Harmony Express (מקור לוג'יטק)
שלט אוניברסלי Harmony Express (מקור לוג’יטק)

שלטי ה-Harmony של לוג’יטק נועדו לתת מענה לתקופה אחרת, תקופה בה המושג “בית חכם” לא היה בדיוק מוכר לאנשים, ומשתמשים שרצו לשלוט במספר מוצרים בצורה פשוטה היו צריכים פתרונות יעודיים. כפי שקורה לא מעט בתחומים רבים, הדרישה לשלטים והאפשרויות שהם מציעים דעכה עם הזמן, מה שהוביל את לוג’יטק להכרזה על הפסקת הייצור.

השוואת מפרטים