שיאומי משיקה את שואב ה-Mi Vacuum Cleaner Light ומטהר האוויר Mi Air Purifier 3C בישראל

שואב Mi Vacuum Cleaner Light (מקור שיאומי)

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי (Xiaomi) בישראל, ממשיכה להרחיב את ההיצע שלה בארץ עם השקת שואב האבק Mi Vacuum Cleaner Light הנטען והנייד של החברה, המגיע לעוצמת שאיבה של 17000PA, ומטהר האוויר החכם Mi Air Purifier 3C, המגיע עם מסך לד קדמי לתצוגת מידע על זיהום האוויר ויכולת כיסוי של 106 מ”ר/שעה.

צמד המוצרים החדשים מגיעים לארץ יחד עם השקת מכשיר ה-Poco F3 5G של החברה, כאשר שואב ה-Mi Vacuum Cleaner Light החדש מצטרף לאוסף הגדול של שואבי שיאומי בישראל, בהם ה-Mi Vacuum Cleaner G10 האחרון. הדגם החדש מגיע במשקל 1.2 ק”ג לשימוש נוח, כאשר הוא משתמש במנוע בראשלס (brushless) בעל מהירות סיבוב של עד 100,000 סל”ד, המייצר עוצמת יניקה של 50AW עם שאיבה של 17000PA.

בדומה לדגמים קודמים, השואב מגיע בעיצוב מודרני ונקי עם תחנת טעינה הניתנת לתליה על הקיר לטעינה ואחסון של השואב והאביזרים המצורפים שלו, כאשר הוא מגיע עם מיכל בנפח של חצי ליטר וסוללת 2500mAh מובנית, המאפשרת, לפי היצרן, שימוש של עד 45 במצב רגיל או 13 דקות במצב טורבו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

שואב Mi Vacuum Cleaner Light (מקור שיאומי)

מטהר ה-Mi Air Purifier 3C החדש מצטרף לדגמי ה-Mi Air Purifier Pro/2H/3H/2C של החברה, כאשר הוא מגיע כדגם ההמשך הישיר ל-2C. הדגם החדש מגיע עם מסנן True HEPA בעל שכבת פחם פעיל המסוגל לסנן 99.97% מהחלקיקים בגודל של עד 0.3 מיקרון, כאשר הוא מציע כיסוי מיטבי לחדרים בגודל של עד 106 מ”ר /שעה עם אספקת אוויר (CADR) של 320 מ”ק/שעה ופעולה שקטה ברעש של 31 עד 61 דציבלים.

הדגם החדש מגיע עם מסך לד קדמי המציג את “רמת זיהום האוויר” בחדר יחד עם רמת חלקיקי ה-PM2.5 המזיקים אותם הוא מזהה באמצעות חיישן הלייזר המובנה שלו. השליטה במטהר האוויר מתבצעת דרך אפליקציית ה-Mi Home של שיאומי שתומכת בהצגת מידע נוסף, כאשר המטהר תומך בהפעלה קולית דרך ה-Google Assistant ו-Amazon Alexa.

מטהר אוויר Mi Air Purifier 3C (מקור שיאומי)

מחירים

  • שואב Mi vacuum cleaner light (מחיר: 549 ש”ח) – מחסני חשמל \ KSP
  • מטהר האוויר Mi Air Purifier 3C (מחיר: 649 ש”ח) – KSP

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים