חדש בטלוויזיה: סדרות וסרטי פרטנר tv, מאי 2021

לוגו פרטנר TV

בפרטנר tv מתכוננים לחודש מאי עם כמות מצומצמת למדי של תכנים חדשים, ביניהם ניתן למצוא את “המוסד”, קומדיית סאטירה ישראלית עם כמות נכבדה של שחקנים מוכרים, בהם צחי הלוי, אפרת דור, עידו וטל מוסרי, עדי הימלבלוי, לוסי אהריש, גילה אלמגור, דביר בנדק, טל פרידמן ואחרים.

8 העונות של הסדרה “קאסל” בכיכובו של ניית’ן פיליון (“פיירפליי”) יגיעו כבר בתחילת מאי ובין התכנים החדשים שיגיעו למנויי פרטנר ניתן למצוא גם את הסרט של סאות’ פארק משנת 1999.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

פרטנר tv: סדרות וסרטים למאי 2021

המוסד – בערוץ פרטנר סרטים (אפיק 4) וב-VOD

צחי הלוי הוא סוכן מוסד אשר חובר לסוכנת של ה-CIA (אפרת דור), במטרה לעצור ארגון טרור המתכנן להשמיד את העולם עם טלפונים סלולריים. אם ייכשלו במשימה, לא יזכה ראש המוסד להדליק משואה ביום העצמאות בשידור חי בטלויזיה, דבר שפשוט אסור שיקרה.

הספר הירוק – החל מה-1.5 בערוץ פרטנר סרטים (אפיק 4) וב-VOD

הסרט זוכה פרס האוסקר (הסרט הטוב בותר לשנת 2019, כשעוד היו בת קולנוע פתוחים…), מגיע ל-VOD בפרטנר TV.
ארה”ב, 1962. ד”ר דון שירלי (מאהרשלה עלי) וטוני ליפ (ויגו מורטנסן) לא יכולים להיות שונים יותר. שירלי הוא פסנתרן מחונן בעל שם עולמי, אפריקאי-אמריקאי מעודן ומשכיל שנהנה מהדברים הטובים והיוקרתיים שיש לעולם להציע. ליפ, לעומתו, הוא איטלקי-אמריקאי, שומר במועדון אשר מעולם לא סיים תיכון, אבל יודע לפתור כל בעיה – אם לא במילים אז במכות.

קאסל – החל מ-3.5 ב-VOD בפרטנר TV ( 8 עונות)

לאחר שהוא הורג את הדמות הראשית בספרי המתח שלו, ריצ’רד קאסל, סופר רב מכר, סובל ממחסום כתיבה עד שהוא מגויס לעזור למשטרת ניו יורק לפתור פשע המבוסס על ספריו. מסוקרן, מחליט קאסל להצטרף אל הבלשית הקשוחה קייט בקט וצוות החוקרים בכדי לפתור פשעים נוספים.

יתומות – החל מה-4.5 בימים א’-ה’ ב-19:50 בערוץ הדרמות הטורקיות 2 (אפיק 40)

דרמה מרגשת בכיכובה של ברן גוקיילדיז. מאהיר, מנהל בית היתומים, מתחייב שכל ילד שמגיע אליו ימצא בית חם ואוהב בעזרת איישגול העובדת הסוציאלית. סיפור קורע לב על יתומות הממתינות לבית ובינתיים תומכות זו בזו כמו אחיות.

אליף – החל מה-5.5 בימים א’-ה’ ב-20:00 בערוץ הסרטים הטורקיים+ (אפיק 38)

אליף היא ילדה חביבה בת 6, בחסות חברתה הטובה ביותר של אמה, השומרת על סוד מוסתר היטב, והיא עוזרת בית למשפחה אמידה שבאחוזה היא גרה.

היא תמות מחר – החל מה-6.5 להזמנה ב-VOD בפרטנר TV

מותחן פסיכולוגי המספר על איימי, שמשוכנעת שמחר היא תמות. מבחינה רציונלית, יש לציין, לא נשקפת כל סכנה לחייה – מדובר בתחושת בטן, אבל כזו שלא נותנת לה מנוח ושואבת אותה אל סערה רגשית יוצאת דופן. כשג’יין, חברתה הסקפטית, מגלה שהתחושות של איימי מדבקות, שתיהן נקלעות למסע לא שגרתי במה שמסתמן כיום האחרון בחייהן.

פאוור ריינג’רס – החל מה-6.5 בערוץ פרטנר ילדים (אפיק 5) וב-VOD

בעיבוד לסדרת הטלוויזיה המצליחה, חמישה חברים מתיכון בעיירה האמריקאית אנג’ל גרוב מגלים שהעולם עומד בפני סכנה ממשית של פלישת חייזרים. הם נאלצים להניח בצד את בעיות ההתבגרות היומיומיות שלהם בכדי להפוך ל”פאוור ריינג’רס” – חבורת גיבורי על שתציל את העולם.

80 שנה להקמת הפלמ”ח – החל מה-15.5 בימי שבת ב-14:30 בערוץ ההיסטוריה

ערוץ ההיסטוריה מציין שמונים שנה להקמת הפלמ”ח, ברצועת שידורים שבועית חדשה, המוקדשת לארגון הלוחם, שהוקם ב-15 במאי 1941 והיה הזרוע הצבאית המבצעת של ארגון “ההגנה” והיווה למעשה את התשתית שעליו קם צה”ל.

סאות’ פארק: גדול יותר, ארוך יותר ולא מצונזר – החל מה-20.5 בערוץ פרטנר סרטים (אפיק 4) וב-VOD

סרט האנימציה הכי-לא-לילדים שיש. קייל, סטן, קרטמן, וגם קצת קני (בהתחלה) מנסים לרכוש כרטיסים לסרט של טאראנס ופיליפ “ישבני האש”. עד מהרה מסיק ארגון ההורים בסאות’ פארק שהדבר שהכי משחית את הנוער זה קללות והומור פלוצים, ומלחמה עקובה מדם עם קנדה היא בלתי נמנעת. מאט סטון וטרי פארקר (תוך כדי ביקורת מבריקה על הצביעות בחברה האמריקאית) מראים לנו שוב, שפוליטיקלי אינקורקט הוא מושג יחסי ותמיד אפשר לרדת נמוך יותר.

המין החזק – החל מה-22.5 בפרטנר סרטים (אפיק 4) וב-VOD

מגיל צעיר ידעה רות מה היא רוצה לעשות בחיים, ועבדה קשה כדי להשיג את זה. ליום הראשון ללימודי משפטים בהרווארד בסתיו 1956 היא מגיעה מוכנה מתמיד – בחורה יהודיה יפה, נחושה וקטנת קומה, אחת מקומץ נשים בכיתה של 500 גברים. מהר מאוד היא מגלה שאישה עורכת דין זה משהו שלא פשוט לאנשים לקבל, לא משנה כמה את מבריקה – אבל אם הסביבה לא מוכנה לקבל אותה, רות תשנה את הסביבה. יחד עם בעלה התומך, איש משפט בעצמו, ועם לשון חדה ושובבה, רות יוצאת לקרב שישנה את ההיסטוריה. בכיכובה של פליסיטי ג’ונס בתפקיד גינסבורג, יחד עם ארמי האמר, ג’סטין ת’רו ג’ק ריינור וקיילי ספייני.

ציידי המציאות – החל מה-24.5 בימי שני ב-23:10 בערוץ ההיסטוריה

הסדרה המצליחה “ציידי המציאות”, עוקבת בעונה ה-13 אחר קניינים מקצועיים המבקרים במכולות אחסון בקליפורניה ועורכים בידינג על המכולות. לפני שכל יחידת אחסון מוצעת במכירה פומבית, לקניינים ניתנות חמש דקות בלבד לבחון את תכולתה – אך רק מבחוץ, מבלי להיכנס פנימה ולגעת בפריטים השונים שבמכולה.

לאחר השלמת כל המכרזים של אותו יום, הקניינים הזוכים נוברים בתוך מכולות האיחסון, ואומדים את המחירים של הפריטים יוצאי הדופן שבמכולות השונות, בתקווה שבמכולה יש יותר אוצרות מאשר גרוטאות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים