ספוטיפיי מעלה מחירים בעולם ומשיקה “מיני נגן” בפייסבוק

נגן ה-Mini-Player החדש של ספוטיפיי בפייסבוק (מקור ספוטיפיי)

דיווחים חדשים מעידים על עליית מחירים למנויי הפרימיום של ספוטיפיי ברחבי העולם, אך נכון לרגע זה לא בישראל, כאשר ברקע מכריזה ספוטיפיי (Spotify) על שיתוף פעולה עם פייסבוק (Facebook) במסגרתו תשיק “מיני נגן” חדש לספוטיפיי שישולב בתוך אפליקציות הפייסבוק למכשירי האנדרואיד ו-iOS ויאפשר למשתמשי החברה לשלוט על שירות המוזיקה ולשמוע ממנו שירים ישירות מתוך הפייסבוק.

ספוטיפיי מעלה מחירים בעולם

נתחיל ונרגיע את משתשמשי ספוטיפיי בישראל, נכון לרגע זה לא מתוכננת עליית מחירים על חבילות ספוטיפיי למשתמשים הישראליים, כאשר מחיר מנוי הפרימיום נשאר 19.90 ש”ח למשתמש פרימיום רגיל, 25.90 למשתמש פרימיום זוגי ו-31.90 למשתמש פרימיום משפחתי.

עם זאת, זהו לא המצב בשאר העולם. השינוי הקטן ביותר מגיע לארה”ב, כשספוטיפיי מעלה את מחיר החבילה המשפחתית בדולר אחד ל-15.99 דולר. לעומת זאת, החברה מעלה באירו ובפאונד את מחירי חבילת הפרימיום הרגילה והזוגית באירופה ואנגליה עם עליה גבוהה יותר של 3 אירו ופאונד בחבילה המשפחתית.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

השוק בישראל תמיד היה תחרותי יותר בהשוואה לשאר העולם בתחום המוסיקה בסטרימינג והמחירים בארץ נמוכים משמעותית בהשוואה לרוב השווקים בעולם. עם זאת, יש לזכור שלמרות שאין מידע על עליית מחיר כרגע בשוק הישראלי, אין זה אומר שלא תהיה עליה כזאת בעתיד בדומה לשווקים האחרים.

מיני נגן ספוטיפיי בפייסבוק

ה”מיני נגן” החדש של ספוטיפיי ופייסבוק הופך להיות זמין ב-27 מדינות, בהן גם ישראל, כאשר הוא משדרג את חווית השימוש עבור משתמשי ספוטיפיי בזמן השימוש שלהם באפליקציית פייסבוק. הנגן החדש יאפשר למשתמשים לשמוע פודקאסט ושירים ישירות מתוך פרופילים של אמנים ומשתמשים מאומתים בפייסבוק, בנוסף לאפשרות להפעיל מוזיקה מתוך סרטונים המכילים מוזיקה עם זכויות יוצרים.

איך להשתמש ב”מיני נגן” החדש של ספוטיפיי:

  1. לחצו Play על שיר או פודקאסט ששותף מספוטיפיי בפיד של פייסבוק .
  2. בשימוש הראשון של הנגן תפתח תיבת אישור שימוש, לחצו על Connect להמשך.
  3. אם אתם מחוברים לספוטיפיי במכשיר, האפליקציה תופעל אוטומטית והתוכן יתנגן מתוך ספוטיפיי.
  4. התוכן ימשיך להתנגן גם אם תמשיכו לגלול בפיד שלכם בפייסבוק. כאשר יצוץ הנגן החדש דרכו ניתן לשלוט על נגינת השמע מספוטיפיי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים