העכבר האלחוטי החדש של Razer מבטיח עד 950 שעות סוללה

עכבר Razer Orochi V2 (מקור רייזר)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בתחום משחקי המחשב, הכריזה על ה-Razer Orochi V2, עכבר אלחוטי חדש ופחות שגרתי עבורה המיועד למשתמשים בדרכים, אשר מגיע במשקל נמוך במיוחד של פחות מ-60 גרם.

הדור השני של ה-Orochi מגיע פחות כעכבר גיימינג כפי שהתרגלנו לראות מהחברה, אלא יותר כעכבר רב תכליתי היכול לשמש גם לגיימינג, כאשר לפי החברה הוא נועד בעיקר עבור משתמשים בעלי מחשב נייד הזקוקים לעכבר אלחוטי קל וקומפקטי לשימוש בדרכים. החברה אף עיצבה את ה-Orochi החדש בעיצוב סימטרי המתאים לשימוש בשתי הידיים ובמבנה נוח לשימוש באחיזת Claw, Palm ו-Fingertip בהתאם להעדפות המשתמש.

העכבר מגיע עם הדור השני של מקשי הרייזר המכניים, עם שישה כפתורים הניתנים לתכנות וחיישן 18000DPI אופטי המתאים לשימוש מדוייק גם במשחקים. את העכבר יהיה ניתן לחבר למחשב באמצעות חיבור Bluetooth לחיסכון בחיי הסוללה או בחיבור 2.4GHz מהיר בטכנולוגיית ה-Razer HyperSpeed לזמני שיהוי נמוכים יותר במשחקים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

עכבר Razer Orochi V2 (מקור רייזר)

אחד הפרטים המעניינים ביותר בעכבר החדש הוא זמן הסוללה שלו, שעומד על עד 425 שעות בחיבור ה-2.4GHz המהיר וזמן סוללה כפול פי 2.2 כמעט של עד 950 שעות בחיבור Bluetooth LE.

באופן מעניין למדי, העכבר לא מגיע עם סוללה נטענת אלא משתמש סוללת אצבע רגילה, כאשר ניתן להשתמש בסוללת AA או AAA, עם מקום יעודי לכל אחת מהסוללות.

עכבר Razer Orochi V2 עם סוללת AA או AAA (מקור רייזר)

לבסוף, בנוסף לצבע השחור או הלבן בו העכבר יהיה זמין, ניתן יהיה להשיג אותו גם בגרסת Customs Edition כחלק מתוכנית ה-Razer Customs של רייזר המאפשרת להתאים את העכבר בצורה אישית עם מגוון עצום של דוגמאות וצבעים שונים.

עכבר Razer Orochi V2 בגרסת Customs Edition (מקור רייזר)

עכבר ה-Razer Orochi V2 החדש זמין במחיר של 70 דולר, כאשר גרסת ה-Customs Edition של העכבר תעלה 90 דולר.

השוואת מפרטים