נטפליקס משיקה את כפתור "הפעל משהו" במכשירי טלוויזיה

בתחילת השנה נטפליקס הודיעו כי הם עתידים להשיק את כפתור ה-"Shuffle" המאפשר צפייה רנדומלית, לכל מנוייה ברחבי העולם. כעת הכריזה החברה כי הכפתור מוכן להשקה רשמית וייקרא "Play Something", ובישראל – "הפעל משהו".

כפי שמתארים זאת בנטפליקס, לעיתים בחירה יכולה להיות קשה וגוזלת זמן כאשר יש הרבה תוכן לבחירה. כפתור "הפעל משהו" יפחית את זמן החיפוש הארוך והגלילה האינסופית בחיפוש אחר תכנים חדשים בהם המנויים לא צפו או לא היו מחפשים באופן יזום.

עם הלחיצה על כפתור "הפעל משהו" תוצג מיד סדרה או סרט שנטפליקס סבורים כי הצופה יאהב – על פי האלגוריתם של נטפליקס המסתמך על צפיה קודמת. זאת בדומה להמלצות שמקבל הצופה במסך הראשי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אם ההמלצה שלא לרוחך, בלחיצה אחת נוספת על "הפעל משהו אחר" השירות יינגן כותר אחר. הכותר החדש יכול להיות סדרה או סרט חדשים לגמרי, סדרה או סרט שכבר ברשימת הצפייה או כזה שהצפייה בו לא הסתיימה.

הכפתור החדש ממוקם בכמה מקומות. מתחת לשם הפרופיל של המשתמש, השורה העשירית הדף הבית בנטפליקס ובתפריט הניווט משמאל למסך. "הפעל משהו" יפעל על סמך הגדרות הפרופיל ובקרת ההורים.

את ההשקה מלווה נטפליקס בסרטון קומי (מופיע בראש הכתבה) ובו זוג המתלבט במה לצפות, כאשר לפתע השלט שלהם מתעורר לחיים בקולו של השחקן וויל ארנט ("בוג'אק הורסמן") ומדגים להם כיצד עובד הכפתור החדש.

השוואת מפרטים