נטפליקס חושפת את "פגע וברח" – סדרת המקור הישראלית הראשונה שלה מאת יוצרי "פאודה"

לאחר ההצלחה האדירה של "פאודה" ששודרה ברחבי העולם כסדרה בינלאומית של נטפליקס, בחברה מוכנים להשיק את סדרת המקור הישראלית הראשונה שלה – פגע וברח (Hit and Run), סדרת מתח-אקשן מאת אותם היוצרים.

הסדרה צולמה בניו-יורק ובישראל, כאן הקימה אתרי צילום בשכונת כרם התימנים ויפו העתיקה. הצילומים החלו בתחילת 2020 ונאלצו להיפסק במרץ כאשר התפרץ וירוס הקורונה. הצילומים התחדשו בפברואר השנה, וכעת בנטפליקס שיחררו את הטריילר הראשון לסדרה שצפויה לעלות בהמשך בשנה.

הסדרה תעקוב אחר שגב אזולאי (ליאור רז, "פאודה"), יוצא יחידה צבאית מובחרת אשר חי חיים שקטים מאז פרישתו, אך נאלץ להתעמת עם עברו האלים לאחר שאשתו נרצחה במסתוריות בתאונת פגע וברח.

הטריילר מציג את מותה הבלתי צפוי של אשתו של אזולאי, דניאל וקסלר (קלן אוהם) – רקדנית אמריקאית שעברה לתל אביב עם בעלה הטרי כאשר חייה נגדעים בפתאומיות. לאחר מותה, נחשפים סודות ושקרים לגבי חייה בישראל. אזולאי מתחיל לחקור את התאונה, ומסיק כי זו לא הייתה תאונה כלל וייתכן כי מישהו מנסה לשלוח לו מסר לגבי עברו הצבאי דרך איום על משפחתו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אל רז ואוהם תצטרף השחקנית סאנה לאת'ן ("הרומן") בתור נעמי היקס, עיתונאית מוכשרת ואמביציוזית מניו יורק המחפשת קצה חוט בחקירת מקרה רצח בעל השלכות גלובליות.

שחקן ישראלי נוסף המשחק בסדרה הוא גל תורן ("פרה אדומה"), שיגלם את רון הראל – חברו של אזולאי מהצבא אשר חי בניו יורק וסובל מפוסט טראומה שגורמת לו לעשות בחירות לא נכונות. במהלך הסדרה אזולאי יגיע לניו יורק כדי לגרום לו לצאת מהמצב ולחזור לפעולה.

את הסדרה יצרו ליאור רז ואבי יששכרוף ("פאודה") יחד עם יוצרי הסדרה "ההריגה" (The Killing), דון פרסטוויץ' וניקול יורקין. את הפיילוט ביים מייק ברקר ("סיפורה של שפחה").

השוואת מפרטים