ספוטיפיי משיקה ממשק חדש לספריית המוזיקה בסלולר

ה”ספרייה” החדשה של ספוטיפיי (מקור ספוטיפיי)

ספוטיפיי (Spotify), בעלת שירות המוזיקה הפופולרי, הכריזה על עדכון ממשק ספריית המדיה האישית של המשתמשים במכשירי הסלולר. הממשק החדש נועד להקל על המשתמשים לבצע חיפושים בספריה האישית שלהם על מנת לאפשר גישה לתכנים שלהם ולצמצם את הזמן הדרוש למצוא אותם.

אחד השינויים הגדולים ביותר בספרייה החדשה של ספוטיפיי בסלולר הוא איחוד קטגוריות המוזיקה והפודקאסטים למקום מרכזי אחד, במקום הצורה המפוצלת בממשק הנוכחי, כאשר משתמשים יוכלו להשתמש בתצוגת הרשימה הרגילה או לעבור לתצוגת “רשת” (Grid) חדשה וגדולה יותר המעניקה תצוגה נוחה יותר של הפריטים בספרייה.

מאחר והמטרה המרכזית בממשק החדש היא להקל על מציאת התכנים, החברה הוסיפה לספרייה מנוע חיפוש עם מסננים דינמיים המאפשרים למקד את החיפוש לפי אלבומים, אמנים, פלייליסט ופודקאסטים, עם אפשרות להציג רק את התכנים השמורים במכשיר לשימוש לא מקוון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את תוצאות החיפוש אפשר יהיה לסדר בהתאם לדרישות המשתמש עם אפשרות לסידור הספרייה בסדר הא”ב, שמות האומנים או לפי סדר ההשמעה האחרון, כאשר משתמשים יוכלו לנעוץ עד 4 תכנים (רשימות השמעה, אלבומים או פודקאסטים) בראש הרשימות לגישה מהירה וקבועה.

ממשק הספרייה החדש של ספוטיפיי צפוי להפוך לזמין עבור משתמשי אנדרואיד ו-iOS במהלך השבוע הקרוב.

בעוד שרבים יכולים לחשוב כי שינוי ממשק הוא דבר “שולי” יחסית בהשוואה להוספת פיצ’רים או תכונות מתקדמות יותר לאפליקציה, בסופו של דבר הממשק של האפליקציה הוא אחד הדברים החשובים יותר למשתמשים בזמן השימוש באפליקציה, כאשר הגרסה החדשה של הספרייה באפליקציית המוזיקה נועדה לתת למשתמשים גישה מהירה יותר לתכנים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים