טוויטר תאפשר לשלוח “טיפים” למשתמשים שאתם אוהבים

משלוח טיפים בטוויטר (מקור טוויטר)

הרשת החברתית טוויטר (Twitter) הכריזה על הוספת פיצ’ר ה-Tip Jar (“צנצנת טיפים”) לחשבונות הטוויטר. הפיצ’ר החדש יאפשר לעוקבים של משתמשים מסויימים לשלוח להם “טיפים” באחד משירותי העברת הכספים הנתמכים, על מנת לתמוך בהם ובפעילות שלהם.

לפי טוויטר, אפשרות ה-Tip Jar החדשה מגיעה לאחר שבחברה הבינו כי הרבה משתמשי טוויטר מפרסמים קישורי פייפאל, שמות המשתמש שלהם בשירותי כספים אחרים או קישורים חיצוניים המאפשרים למשתמשים העוקבים אחריהם לתמוך בהם כספית. כעת רוצים בחברה להפוך את הפעולה לפשוטה וקלה יותר עם כפתור “טיפים” יעודי, שיופיע בצורת שטר בשורה העליונה בטוויטר. לחיצה עליו תפתח חלון ובו אפשרויות משלוח הכספים והתמיכה השונות אותן מקבל המשתמש.

פיצ’ר ה-Tip Jar מוגדר בשלב זה כניסיוני, והוא פעיל רק עבור חלק ממשתמשי טוויטר, בהם יוצרי תוכן, עיתונאים, מומחים וארגונים ללא מטרות רווח. עם זאת, כל משתמש טוויטר בשפה האנגלית יוכל לשלוח “טיפ” באחד משירותי התשלומים הנתמכים כרגע, הכוללים את Bandcamp, Cash App, Patreon, Paypal ו-Venmo, כאשר טוויטר מדגישה כי היא איננה לוקחת עמלה על השירות החדש אלא רק מאפשרת גישה נוחה יותר לשירותים החיצוניים השונים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

באופן מעשי, ה-Tip Jar החדש של טוויטר לא מוסיף אפשרות חדשה שלא הייתה קיימת קודם לכן, אלא רק הופך את הקישורים אותם משתמשים היו שמים בפרופילים שלהם לנוחים יותר לשימוש. הבונוס הגדול ביותר הוא ביכולת להוריד את אותם קישורים מפרופיל המשתמש הרגיל ולהחזיר אותו למטרה המקורית שלו, הצגת פרטים על המשתמש ולא על איך לתמוך בו כספית.

Toss a coin to your Twitter O’ Valley of Plenty….

השוואת מפרטים