דב פאטל מתוך “האביר הירוק” (תמונה: A24)

הטריילר לסרט “האביר הירוק” מבטיח קרב קסום ומסתורי

חברת A24 הפכה בשנים האחרונות למפיצת סרטים ששמה מיד מרמז על תוכן מיוחד ומעט משונה, שלא סביר שהאולפנים הגדולים היו לוקחים עליו סיכון. החברה כבר זכתה ללהיטים כמו “מידסומר” (Midsommer), “יהלום בלתי מלוטש” (Uncut Gems), “כיתה ח” (Eighth Grade) ו“מינארי” (Minari).

כעת, החברה משחררת טריילר סופי לסרט המסקרן הבא שלהם, “האביר הירוק” (The Green Knight), אשר היה אמור לצאת לפני למעלה משנה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הסרט הוא מעין ספין אוף פנטזיה לאגדת המלך ארתור ואבירי השולחן העגול. למעשה, הוא מבוסס ברובו על פואמה בשם “סר גאווין והאביר הירוק”, אותה תירגם לאנגלית סופר “שר הטבעות” ג’.ר.ר טולקין ב-1920. הסיפור, כמו גם הסרט, עוקב אחר האביר סר גאווין (דב פאטל, “נער החידות ממומביי”), אשר עונה לאתגר מסתורי שהעמיד האביר הירוק (ראלף אינסון, “המכשפה”) – יצור דמוי עץ אותו הביס גאווין בקרב שנה קודם לכן, וכעת חוזר לחיים על אף שראשו נערף.

הסרט יתאר את מסעו של גאווין בדרך לכנסייה הירוקה, שם קבע להיפגש עם האביר המפלצתי לדו קרב נוסף – מסע מלא קסמים אפלים, מפלצות אימתניות ומלכים הפכפכים.

הסרט מגיע מאת הבמאי דייויד לאורי, שביים את “סיפור רפאים” (A Ghost Story), אף הוא של חברת A24. בימים אלו לאורי עובד גם על חידוש נוסף של “פיטר פן” לחברת דיסני, בכיכובו של ג’וד לאו כקפטן הוק.

“האביר הירוק” ינחת בבתי הקולנוע בארה”ב ב-30 ביולי. טרם נמסר האם יופץ גם בישראל.

השוואת מפרטים