נטפליקס בוחנת שירות חדש בשם N-Plus שילווה את תכניה

לוגו נטפליקס N פלוס

נטפליקס החלה לבחון אופציה להשיק שירות חדש בשם N-Plus (נטפליקס פלוס), שירחיב את חווית הצפייה ויעניק לצופים גישה לפודקאסטים, פלייליסטים והצצות אל מאחורי הקלעים של הפקותיהם.

על פי דיווח של אתר “פרוטוקול”, נטפליקס ערכה משאל בקרב צופיה לגבי השירות החדש, שתואר כמרחב עתידי בו נוכל ללמוד יותר על תכנים של נטפליקס ותכנים נלווים אליהם. נראה כי מדובר בעיקר בהרחבת תכנים כמו סרטוני יח”צ, ראיונות עם שחקנים, משחקים ואוספים שנטפליקס מעלה כיום ברשתות חברתיות כמו יוטיוב, טוויטר ואינסטגרם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אחד התוספים שהוזכרו במשאל N-Plus היה היכולת ליצור פלייליסטים של תכנים הזמינים בשירות, כאלו שיוכלו המשתמשים לחלוק עם חבריהם ואף להעלות באופן פומבי. מי שאינו מנוי נטפליקס וייכנס לפלייליסט יוכל לצפות בטריילרים לסדרות או הסרטים המופיעים בו.

רעיון נוסף שעלה הוא יצירת רשימה של כל השירים שהופיעו בסדרות הטלוויזיה של השירות, כך שהצופים יוכלו להרכיב פלייליסטים של שירים מסדרות מסוימות שאהבו.

אופציה נוספת שנטפליקס הציעה היא היכולת להשפיע על התכנים עצמם בזמן ההפקה. החברה תיחקרה לגבי אפשרות להעניק פידבק על הפקות עתידיות וכך להשפיע על תהליך היצירה עצמו עוד בזמן הצילומים. כמו כן, שאלו לגבי הפצת ביקורות טלוויזיה מאת משתמשים שישותפו עם אנשים שחולקים את טעמם בסדרות על פי האלגוריתם של החברה.

מנטפליקס נמסר כי מדובר בסקר טיפוסי כחלק מהמאמץ ללמוד על ביקוש הקהל, אך כרגע אין שום תוכנית קונקרטית להשיק שירות חדש.

השוואת מפרטים