הדלפה: Huawei P50 נחשף בצבע זהב ועם מערך צילום גדול במיוחד

Huawei P50 (תמונה: Twitter / Rodent950) Huawei P50 (תמונה: Twitter / Rodent950)

לפני כחודשיים בלבד ראינו לראשונה את עיצובו של ה-Huawei P50 Pro, וכעת אנחנו נחשפים למה שעתיד להתברר כדגם ה-Huawei P50 או כדגם ה-Huawei P50 Pro. כך או כך, נוכל לאשר כמעט בוודאות כי התמונות לא מציגות את דגם ה-Huawei P50 Pro Plus, זאת עקב העובדה שמודול הצילום כולל ארבעה חיישני צילום ולא חמישה.

בתמונה הראשונה שנחשפה, המדליף Rodent950 מציג לנו את חלקו האחורי של המכשיר וחלק לא קטן מחלקו הקדמי, כשבתמונה נוכל לראות את גרסתו המוזהבת של ה-Huawei P50 עם המסך המקומר וזוג העיגולים על גבו. עוד דרך התמונה נוכל להבחין כי וואווי מתכננת להטמיע זוג רמקולים ראשיים במכשיר, כך שמוזיקה תצא גם מתחתית המכשיר וגם ממסגרתו העליונה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

Huawei P50 (תמונה: Twitter / Rodent950)
Huawei P50 (תמונה: Twitter / Rodent950)

בתוך המודול העליון של מערך הצילום נוכל לראות כי וואווי הטמיעה 3 חיישני צילום רגילים, כך שכבר עכשיו נוכל לשער כי מדובר בחיישן ראשי, חיישן לצילום בזווית רחבה וחיישן שלישי לביצוע זום אופטי. במודול התחתון נוכל לראות עדשה מלבנית אשר צפויה להתברר כעדשת פריסקופ לביצוע זום אופטי למרחק גבוה יותר. מתחתיה, נמצא את המיתוג של Leica וכיתוב המספר את עיקרי המפרט הטכני של מערך הצילום.

על פי המדליף, בכיתוב המטושטש בתמונה נכתב SUMMILUX-H 1:1.6-3.5/13-90ASPH, מה שאומר כי העדשה הראשית תגיע עם מפתח צמצם f/1.6, בשעה שעדשת הפריסקופ תגיע עם מפתח צמצם f/3.5. יחד עם זאת, אורך המוקד של העדשה הרחבה עומד על 13 מ”מ, כאשר אורך המוקד של עדשת הפריסקופ יסתכם ב-90 מ”מ. עקב כך, נוכל לעשות חישוב משוער כך שבמידה והעדשה הראשית תגיע באורך מוקד של 25 מ”מ, הזום האופטי המירבי אותו נוכל לבצע דרך המכשיר יהיה פי 3.6.

תאריך ההכרזה על הסדרה אינו ידוע בשלב זה.

השוואת מפרטים