הדלפה: כך עשוי להיראות הממשק הבא של אינסטגרם במחשב

לוגו אינסטגרם

פייסבוק (Facebook) עובדת על שדרוג משמעותי לאינטסגרם (Instagram), שיגיע בדמות ממשק ייעודי להעלאת תכנים לאינטסגרם מהמחשב השולחני, כך לפי הדלפה חדשה שחשפה ממשק אפשרי עליו עובדת כיום החברה מאחורי הקלעים.

אינסטגרם היא בין הרשתות החברתיות הבודדות שמיועדות באופן מוחלט כמעט לסלולר ולא למחשב. בעוד שמשתמשים יכולים לצפות בפוסטים באינסטגרם מהמחשב, היכולת שלהם לערוך או ליצור פוסטים באינסטגרם מהמחשב מוגבלת, דבר הצפוי להשתנות לפי ההדלפה החדשה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הציוץ החדש המגיע מהמדליף Alessandro Paluzzi, שהספיק לצבור אמינות עם הדלפות קודמות. הוא מציג ארבעה צילומים ממסך אפשרי עליו עובדת אינסטגרם עבור משתמשי המחשב. בין המסכים ניתן לראות אפשרויות עריכה לתמונות הכוללות אפשרות חיתוך של ריבוע (1:1), פורטרט (4:5) או תצוגה לרוחב (16:9), עם יכולת להעלות קבצי תמונה מסוג jpeg או png וקבצי וידאו מסוג mp4 או quicktime מהמחשב השולחני.

ממשק מחשב אפשרי לאינסטגרם (מקור Alessandro Paluzzi)

לפי הפרסום, מדובר על ממשק אפשרי עליו עובדת כרגע החברה באופן פנימי, מה שאומר בפועל כי לא בטוח האם ומתי תשיק אינטסטגרם את ממשק המחשב היעודי שלה, ממשק שצפוי לפתור בעיה ללא מעט משתמשים בעולם שהסתמכו על פתרונות לא רשמיים על מנת להשתמש ברשת מהמחשב האישי שלהם.

השוואת מפרטים