כונני ה-WD Purple Pro מציעים עד 18TB של אחסון למערכות מעקב וידאו חכמות

משפחת פתרונות האחסון WD Purple לפתרונות מעקב (מקור WD)

ווסטרן דיגיטל (WD), אחת מיצרניות הכוננים הקשיחים המוכרות בעולם, הכריזה על סדרת כונני ה-WD Purple Pro, גרסה חדשה לסדרת הכוננים הסגולה של החברה, המיועדת לשימוש במערכות צילום ומעקב העובדות 24/7 וזקוקות לכוננים אמינים לעבודה רציפה של זרמי וידאו, כאשר גרסת הפרו החדשה מיועדת במיוחד עבור מערכות מבוססות בינה מלאכותית.

סדרת ה-Purple Pro החדשה של WD מצטרפת לקשיחי וכרטיסי המיקרו SD הסגולים הקיימים של החברה, כאשר היא מיועדת לספק ביצועים ועמידות משופרים לעומת דגמי ה-Pro הרגילים. הכוננים יגיעו בנפחים של 8TB, 10TB, 12TB, 14TB ו-18TB, עם זיכרון קאש (Cache) מוגדל של עד 512MB.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

כונני ה-Purple Pro החדשים מגיעים עם טכנולוגיית ה-Enhanced AllFrame של WD, המאפשרת הזרמת וידאו מעד 64 מצלמות HD במקביל, עם עד 32 זרמי AI יעודיים לניתוח הוידאו, כאשר הם מיועדים לעמוד בעומסי עבודה גדולים של עד 550TB בשנה, בניגוד ל-360TB בגרסה הרגילה. הכוננים תומכים במערכת ה-WDDA (ר”ת Western Digital Device Analytics), המאפשרת למנהלי מערכות מעקב וידאו לנהל בצורה חכמה את מערכי האחסון שלהם ולקבל עדכונים מהקשיחים על בעיות בשלב מוקדם יותר.

כונן ה-WD Purple Pro החדש (מקור WD)

בריאן מלרי, מנהל השיווק של מערכות הווידאו החכמות ב-Western Digital, מסר:

עם התוספת של WD Purple Pro, פורטפוליו מוצרי הווידאו החכם השלם שלנו מכסה את צרכי הלקוחות החל בכרטיסי WD Purple microSD ייעודיים למצלמות ועד כונני WD Purple עבור NVR סטנדרטיים והדור החדש של ארכיטקטורות וידאו חכמות, תחום בו החלק ‘החכם’ בפתרון מתחיל עם המוחות קצה האחורי – השרתים המבצעים ניתוח וידאו ומשחוב כבד לצורכי למידה עמוקה. WD Purple Pro הוא הפתרון המיטבי המאפשר ליצרני ציוד מקורי ואינטגרטורים לפתח את מערכותיהם לעומסי הבינה המלאכותית המתפתחים.

סדרת כונני ה-WD Purple Pro החדשה זמינה למכירה במחיר של החל מ-219 דולר לנפח של 8TB ועד מחיר של 516 דולר לנפח של 18TB.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים