ספוטיפיי מוסיפה סדרת “הופעות חיות” שישודרו בשירות המוזיקה

רשימת המופעים החיים של ספוטיפיי (מקור ספוטיפיי)

ספוטיפיי (Spotify), בעלת שירות המוזיקה הפופולרי, הכריזה על סדרת “הופעות חיות וירטואליות” של חמישה אמנים שונים שיערכו במהלך החודשים מאי ויוני. משתמשי ספוטיפיי יוכלו לרכוש כרטיס למופע הוירטואלי שיערך בתאריכים ספציפיים, כאשר מחיר הכרטיס להופעה הוירטואלית יעמוד על 32 ש”ח.

קשה למצוא אנשים שאינם מכירים את סופטיפיי את את פורמט שירותי הזרמת המוזיקה, המאפשר לשמוע מה שרוצים מתי שרוצים. תחום ההופעות הוירטואלי, בדומה לכל האירועים המקוונים, צבר פופולריות במהלך תקופת הקורונה, אז לא ניתן היה לקיים מופעים חיים. אל תחום זה נכנסת עכשיו ספוטיפיי עם הכרזה על חמש “הופעות חיות” שישודרו במספר תאריכים, החל מה-27.5 עם הופעה של The Black Keys ועד ה-24.6 עם הופעה של girl in red.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

צריך להדגיש כי לא מדובר בהופעות חיות של ממש שמשודרות דרך ספוטיפיי, אלא בהופעות מוקלטות מראש של האמנים ,שיהיו זמינות רק בתאריכים וזמנים ספציפיים. ההופעות יערכו במשך כ-40 עד 75 דקות, כאשר ניתן יהיה להתחבר ל”הופעה” כשתעלה לאוויר בשירות במספר שעות באותו התאריך. ההופעות יהיו זמינות רק כשידור חי ולא כהקלטה אותה ניתן לשמוע שוב גם בהמשך.

אתר ההופעות החיות של ספוטיפיי (מקור ספוטיפיי)

רשימת ההופעות הוירטואליות המלאה כוללת את:

  • להקת הרוק האמריקאית The Black Keys שתופיע ב-27 במאי.
  • הזמר הבריטי Rag’n’Bone Man שיופיע ב-3 ביוני.
  • להקת ה-Bleachers עם Jack Antonoff שיופיעו ב-10 ביוני.
  • הזמר Leon Bridges שיופיע ב-17 ביוני.
  • הזמרת girl in red שתופיע ב-24 ביוני.

משתמשי ספוטיפיי יוכלו לרכוש כרטיס לאחת ממספר ההופעות הוירטואליות דרך אתר Spotify.Live. בעוד שמחיר הכרטיס בארה”ב עומד על 15 דולר (כ~49 ש”ח), מחיר הכרטיס להופעה בישראל עומד על 32 ש”ח, מחיר הנמוך בכ~36%.

מדובר בניסיון של ספוטיפיי לייצר הכנסה נוספת מהופעות וירטואליות, כאשר בשלב זה לא ברור האם מדובר בניסיון “חד פעמי” או בפורמט חדש אותו תציע החברה למנוייה בצורה רחבה יותר גם בהמשך.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים