הדלפה: עיצובו של ה-Apple Watch Series 7 נחשף עם מראה שטוח

Apple Watch Series 7 (תמונה: Jon Prosser) Apple Watch Series 7 (תמונה: Jon Prosser)

לאחר שגילה לנו את כל הפרטים אודות מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 לפני יציאתה, היוטיובר Jon Prosser ממשיך במסע ההדלפות שלו וכעת מגיע לאפל עם חשיפת העיצוב של ה-Apple Watch Series 7. באופן דומה להדלפותיו הקודמות, נשלחו אל פרוסר תמונות אמיתיות המציגות את השעון, אך על מנת למנוע את חשיפת המקור של התמונות, פרוסר יצר תמונות הדמיה מדויקות המציגות את העיצוב המלא.

דרך תמונות ההדמיה נוכל לראות כי אפל מחליפה השנה את העיצוב של סדרת השעונים שלה, כשהיא מיישרת קו עם האייפונים ומשנה את מבנה השעונים לשטוח. מנגד, לא נראה שהמסך עצמו עומד להיות שטוח כמו באייפונים, אלא רק שהמסגרת תהפוך לשטוחה בעוד שהזכוכית תהיה מעט פחות מעוגלת אך עדיין תתעגל אל מסגרתו של השעון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בחלקה הימני של המסגרת נוכל להבחין בכך שאפל מחליפה את פסי הרמקולים הקטנים שבסדרת ה-6 לטובת פסים גדולים יותר, התופסים כמעט את כל אורכה של המסגרת בצד הימני. בנוסף לכך, ג’ון מציין כי התמונות שהוצגו בפניו חשפו שעון בצבע ירוק עדין, כשהמקור טוען לכך שאפל מנסה השנה מגוון צבעים נסיוניים אך עדיין לא נבחר צבע אחד בבירור. יחד עם הצבע הזה, ישנה גם אפשרות כי השעון הבא יגיע במבחר צבעים, אך זו השערה בלבד בשלב זה.

בצידה האחר של המסגרת ניתן למצוא את גלגל השליטה המוכר לכולנו מכל שעוניה הקודמים של אפל, כשמתחתיו נוכל לראות את כפתור ההדלקה והכיבוי. מפרטו הטכני של השעון לא ידוע עדיין, אך השמועות מספרות על שילוב של חיישן אופטי המאפשר מדידת סוכר בדם ללא דקירה, כך שמשתמשי השעון יוכלו להנות מאופציה נוספת לשמירה על בריאותם כחלק מהשעון וללא צורך באביזר נפרד.

השוואת מפרטים