הכירו את האתר שילמד אתכם הכל על הטלפון והמחשב שלכם

עבודה על מחשב נייד

טלפונים, מחשבים ומערכות הפעלה – כולם מתעדכנים באופן שוטף עם אפשרויות חדשות ושינויים לדרכים בהן עשינו בהם שימוש, וככל שנעדכן ונחליף את המוצרים שאנחנו משתמשים בהם ביום יום, כך יעלו מחדש שאלות על פעולות בסיסיות או מתקדמות שנרצה לבצע, אך לא ממש נהיה בטוחים איך. איך להוריד סרטונים מיוטיוב? איך לשחזר סטורי שכבר נמחק מהאינסטגרם? איך להזרים סרטונים מהטלפון או הטאבלט לטלוויזיה ושאלות רבות נוספות.

כדי לנסות ולענות על השאלות האלה אנחנו מנסים לשאול חברים, להרים דיונים בקבוצות פייסבוק בתקווה שאולי מישהו שיודע את התשובה יתן לנו מענה כלשהו, אך לא תמיד נקבל אחד כזה, וגם אם נחפש בגוגל, הסיכוי נמוך עוד יותר לקבל תשובה בעברית.

כדי לנסות ולענות לשאלות על המוצרים, האפליקציות ומערכות ההפעלה בהם אנו משתמשים ביום-יום, מנהל ב-10 השנים האחרונות הצוות של Y4PC בהובלתו של יוסי דמרי אתר טיפים, מדריכים וסקירות, לצד ערוץ יוטיוב, שיעזרו לכם לבצע לא מעט משימות קטנות שאתם צריכים לעשות במחשב, בטלפון, בטאבלט, בטלוויזיה ובמוצרים נוספים, ולפעמים גם לחשוף בפניכם לא מעט אפשרויות שאפילו לא ידעתם שקיימות במכשירים שקניתם.

באתר של Y4PC אפשר למצוא מגוון עשיר של תכנים, עם טיפים ומדריכים שמתעדכנים מספר פעמים בשבוע ולצידם גם סקירות מוצרים וחדשות שוטפות מעולם הטכנולוגיה. את כל זה משלים ערוץ היוטיוב, בו תוכלו למצוא סקירות, וגם המון סרטונים שיעשירו את הידע שלכם על המכשירים והאפליקציות בהם אתם משתמשים.

שתי דוגמאות טריות אפשר למצוא בסרטוני “8 טיפים וטריקים” בערוץ היוטיוב של Y4PC, שמגיעים על מנת להסביר לנו על שתיים מהאפליקציות בהן רבים בישראל עושים שימוש קבוע – וואטסאפ וטלגרם, ואם לא ידעתם איך משתיקים התראות מעצבנות שמגיעות למכשיר כל רגע מקבוצות וואטסאפ או איך לשלוח תמונות באיכות מלאה בטלגרם – הסרטונים האלה יסבירו לכם בדיוק איך עושים את זה.

המדריכים והטיפים לא עוצרים שם ויש גם תשובות רלוונטיות עבור מוצרים ואפליקציות שיהיו רלוונטיים גם למשתמשים חדשים וגם לאורך זמן, כך שאם רציתם להבין מה זה “קלאבהאוס” ולמה כולם מדברים על זה, איך להשתמש בזום או ב-Microsoft Teams כדי לעשות שיחות וידאו או איך להקליט מסך במכשירי הגלקסי של סמסונג, את כל זה תוכלו למצוא בערוץ היוטיוב של Y4PC גם כן, לצד שלל רב נוסף של מידע שרלוונטי עכשיו או עשוי להיות יעיל עבורכם בהמשך הדרך.

לצד כל אלו, ואם עדיין יש נושא שלא מצאתם עבורו מדריך או טיפ לשימוש, קיימת גם קבוצת “החברים של Y4PC“, בה תוכלו לשאול את הצוות של Y4PC ואלפים נוספים של אנשים שחברים בקבוצה את השאלה שלכם, ואם היא חשובה להרבה אנשים נוספים, אולי היא תקבל יותר מסתם מענה, אלא גם מדריך או אפילו וידאו שיעזור לאחרים לטפל בבעיה בהמשך.

אם אתם רוצים לקרוא את הטיפים והמדריכים של Y4PC, תוכלו למצוא אותם בקליק כאן שייקח אתכם ישר לאתר, ואם אתם יותר בעניין סרטונים, ערוץ היוטיוב יספק לכם את המענה הדרוש.

השוואת מפרטים