סדרת מוצרי גיימינג חדשה של XPG מגיעה לישראל עם עכברים, מקלדות ואוזניות

מקלדת XPG SUMMONER (מקור XPG)

חברת ADATA, אחת מיצרניות פתרונות ה-DRAM הגדולות בעולם, ממשיכה את כניסתה לשוק הישראלי עם מותג הגיימינג XPG, ומשיקה סדרת מוצרי גיימינג חדשה הכוללת צמד עכברי גיימינג, צמד מקלדות גיימינג ואוזניות גיימינג.

השקת סדרת הציוד ההיקפי לגיימרים ממותג XPG מגיעה כשבועיים בלבד לאחר השקת פתרונות האחסון והזיכרון של המותג בארץ, כאשר ADATA מעוניינת לתת מענה מלא לגיימרים עם מותג ה-XPG לא רק בתחום האחסון והזיכרון, אלא עבור כלל הציוד ההקפי לגיימרים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

צמד עכברי הגיימינג החדשים של החברה כוללים את ה-INFAREX M20 וה-PRIMER. מדובר בעכברי גיימינג חוטיים המשתמשים במקשי OMRON ומגיעים עם תאורת RGV מובנית. בעוד עכבר ה-INFAREX מגיע עם חיישן 5000DPI, ה-PRIMER משתמש בחיישן PMW3360 איכותי יותר וניתן להתאמה של 400DP עד 12000DPI עם אפשרות שליטה גדולה יותר על תאורת ה-RGB המובנית.

עכבר XPG PRIMER (מקור XPG)

מקלדות XPG

בצד המקלדות ניתן למצוא את מקלדת ה-INFAREX K10 בעלת מקשי ממברנה-מכניים (Mem-chanical) עם תמיכה ב-Anti-Ghosting, כאשר המקלדת עצמה מגיעה עם תאורת RGB מובנית בעלת 9 אפקטי תאורה.

לעומתה, מקלדת ה-SUMMONER משתמשת במקשי CHERRY MX מכניים לגמרי, עם תאורת RGB נפרדת בכל מקש, הניתנים לתכנות דרך תוכנת ה-XPG PRIME של החברה. המקלדת מגיעה עם משענת כף יד מגנטית, הניתנת להסרה לשימוש נוח יותר, ומחבר USB מובנה לחיבור התקנים דרך המקלדת (USB Passthrough).

אוזניות XPG

בתחום האודיו אפשר למצוא את צמד אוזניות הגיימינג Emix H20 ו-PRECOG, המציעות שמע היקפי ב-7.1 ערוצים וירטואלים. אוזניות ה-Emix מגיעות כדגם הבסיסי יותר מבין השתיים, עם דרייברי 50 מ”מ, מיקרופון מובנה לדיבור במשחקים ותאורת RGB.

אוזניות ה-PRECOG מגיעות כדגם פרימיום המשתמש בדרייבר 50 מ”מ כפול, אלקטרוסטטי ודינמי, לראשונה בעבור אוזניות גיימינג לפי XPG, כאשר הן עומדות בתקן ה-Hi-Res Audio לאיכות שמע גבוהה ומגיעות בנוסף עם סינון רעשי סביבה ENC (ר”ת Environmental Noise Cancellation) לחווית גיימינג טובה יותר גם בסביבה רועשת.

הציוד ההקפי החדש של XPG לגיימרים זמין לרכישה בארץ, כאשר מחיר המוצרים השונים עומד על:

  • עכברים – 
  • מקלדות – 
    • XPG INFAREX K10 במחיר 199 ש”ח.
    • XPG SUMMONER במחיר 535 ש”ח.
  • אוזניות –

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים