תגידו שלום: כך עשוי להיראות האייפון 13 פרו

iPhone 13 Pro (תמונה: LeaksApplePro) iPhone 13 Pro (תמונה: LeaksApplePro)

בשעה שאנחנו נמצאים במרחק של כחצי שנה ממועד ההכרזה על סדרת האייפון 13, נראה כי הגיע הזמן שניחשף אל עיצובו של האייפון הבא וכעת אנחנו מקבלים בדיוק את זה באמצעות סדרת הדמיות מהמדליף LeaksApplePro. זו היא ההדלפה הראשונה מסוגה אותה אנחנו מסקרים מהמדליף, כך שללא עבר קודם, אנחנו ממליצים לקחת את הדברים בעירבון מוגבל בשלב זה.

על פי ההדמיות, המדליף מספר לנו שמערך הצילום הבולט בדגמי הפרו הנוכחיים יהפוך לשטוח יותר, אך הדבר מגיע ללא התפשרות על איכות הצילום כשאפל למעשה תעניק לאייפונים הבאים חיישני צילום גדולים יותר. יחד עם זאת, השטח אותו תופס מערך הצילום יהיה גדול יותר, כך שאנחנו מצפים לראות ריבוע הממוקם בחלקו העליון והשמאלי של המכשיר כשהוא כולל 3 חיישני צילום וחיישן LiDAR לאיסוף עומק.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

במעבר למסגרתו של האייפון, כך אנחנו מגלים כי אפל תהפוך את פלדת האל-חלד של המכשיר לעמידה יותר בפני טביעות אצבע, בעיה נפוצה במיוחד אשר עליה מתלוננים כיום המון משתמשים המחזיקים את האייפון 12 פרו או את האייפון 12 פרו מקס. עוד במסגרת הימנית של המכשיר נוכל להבחין בכפתור ההדלקה והכיבוי, יחד עם זוג אנטנות בתחתית ובחלקה העליון.

אם נסתכל על חזית האייפון, כאן נגלה כי אפל עתידה להקטין את המגרעת באמצעות העלאה של אפרכסת השמע אל המסגרת במקום במגרעת עצמה. עוד על פי המדליף, החברה צפויה לשנות מעט את גרסת הגרפיט (Graphite) של האייפון, כך שהשנה יהיה מדובר בצבע מעט שונה מהשנה הקודמת, אך כאן מדובר במהלך אותו אנחנו מכירים כבר כל שנה.

על סדרת האייפון 13 אפל עתידה להכריז במהלך חודשי ספטמבר-אוקטובר.

השוואת מפרטים