מנויי PS Plus יקבלו את Star Wars: Squadrons ושני משחקים נוספים בחינם

Star Wars: Squadrons (תמונה: Electronics Arts) Star Wars: Squadrons (תמונה: Electronics Arts)

מנויי שירות המשחקים PS Plus לקונסולות הפלייסטיישן מקבלים מידי חודש גישה לכמה משחקים בחינם במסגרת המנוי שלהם, ובחודש הקרוב מצטרף לרשימה הזו אחד מהמשחקים האחרונים שיצאו מיקום מלחמת הכוכבים – Star Wars: Squadrons. המשחק, שיצא לראשונה רק באוקטובר 2020 ומחירו עומד סביב 200 שקלים בחנויות בישראל או כ-40 דולר בחנות הדיגיטלית של סוני, יהיה זמין כעת בחינם לחברים בשירות הפרימיום של סוני לפלייסטיישן.

Squadrons מאפשר להמריא לחלל במגוון חלליות קרב המוכרות מסרטי ”מלחמת הכוכבים” ולהילחם מול שחקנים אחרים עם לייזרים וטילים, או מול המחשב בקרבות לשחקן יחיד. בין דגמי החלליות המוכרים במשחק מופיעה ה-X Wing המיתולוגית של כוח המורדים, ה-A-Wing, U-Wing ו-Y-Wing, ואילו צד האימפריה יוכל להטיס חלליות כמו ה-TIE Fighter, TIE Interceptor, TIE Bomber וה-TIE Reaper. שחקני VR ישמחו לדעת כי המשחק תומך ב-PS VR למשחק במציאות מדומה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את Squadrons יוכלו מנויי שירות PS Plus להוריד החל מה-1 ביוני ועד ה-5 ביולי, כשלצידו ניתן יהיה למצוא גם משחקים נוספים שיהיו זמינים להורדה בחינם:

  • Operation: Tango (גרסת PS5 בלבד) – משחק הרפתקאות וריגול בו מצטרפים מספר משתתפים יחד על מנת להשלים משימות מסוכנות סביב העולם, בעתיד לא רחוק אשר מלא בטכנולוגיות מתקדמות. הדמות עימה תשחקו ניתנת לבחירה לפי הגדרות שונות, כך שתוכלו לשחק סוכן או האקר. המשחק דורש שיתוף פעולה ועל כן תזדקקו למיקרופון כדי לדבר עם השותף שלכם למשחק מהצד השני. זמין עד ה-5 ביולי.
  • Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown (ל-PS4) – משחק קרבות אחד על אחד שזוכה להשקה ראשונה עבור מנויי PS Plus ב-1 ביוני, 2021. מדובר בחידוש למשחק שיצא ב-2006, אך זכה למספר גרסאות שונות מאז. למשחק נוספות גם אפשרויות חדשות שזמינות בחיבור לרשת, כמו יצירת טורנירים של עד 16 משתתפים ואפשרות להצטרף אליהם במצב צפייה בלבד. בנוסף, יכלול המשחק גם מסכים קלאסיים כמו Rank Match, Arcade ואת מחנה האימונים של Virtua Fighter 5. המשחק יהיה זמין למנויי PS Plus לזמן ארוך מהרגיל, החל מה-1 ביוני ועד ה-2 באוגוסט, 2021.

השוואת מפרטים