רשמי: OnePlus תציג זוג מכשירי שוק נמוך תומכי 5G ב-10 ביוני

OnePlus Nord Poster (תמונה: OnePlus) OnePlus Nord Poster (תמונה: OnePlus)

בזמן שבארצנו הקטנה נמכרים דגמי ה-OnePlus Nord, ה-OnePlus Nord N10 וה-OnePlus Nord N100, נראה כי וואן פלוס מעוניינת להציע מכשירים זולים אף יותר, ובאירוע הקרוב שהיא תקיים, החברה צפויה להציג זוג מכשירי שוק נמוך התומכים גם הם בגלישה ברשת הדור החמישי (5G). למכשירים הבאים תקרא החברה OnePlus Nord CE 5G ו-OnePlus Nord N200.

ה-OnePlus Nord CE מציג לנו גישה חדשה של וואן פלוס ליצירת מכשיר המגלם את כל מה שהחברה חושבת שאנחנו זקוקים לו, אך לא יותר מכך. פיט לאו (Pete Lau), מנכ”ל החברה, מספר על המכשיר ככזה “המזקק את דגם ה-Nord המקורי רק למאפייניו הנדרשים”. עקב כך, אנחנו מבינים כי מדובר במכשיר פחות מלהיב, אך כזה אשר בא לעשות את העבודה בתג מחיר אטרקטיבי יותר מקודמיו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

את הדגם המדובר וואן פלוס מתכננת לשווק באירופה ובהודו, כשבצפון אמריקה היא תמכור את ה-OnePlus Nord N200, בדומה ל-OnePlus Nord N100. עקב כך, אנחנו משערים כי המכשיר אשר יעשה את דרכו לישראל יהיה הדגם הזה, ולא דגם ה-CE 5G, או שמא שניהם יגיעו יחדיו. כך או כך, מטרתו של ה-Nord N200 היא להמשיך ולספק למשתמשים גישה לחווית גלישה מהירה יותר על גבי רשת הדור החמישי.

בשני המקרים, נראה שוואן פלוס מייחסת למכשירים חשיבות של מכשירי שוק נמוך, כך שאין לצפות משניהם להגיע עם מערך צילום חוצה גבולות או למערכת שבבים עוצמתית, ולהחליף את הציפיות בכאלו המספרות לנו על שינוי עיצובי, תג מחיר אטרקטיבי ומסך באיכות גבוהה. החברה לא חשפה פרטים נוספים אודות המכשירים, מלבד העובדה שראשי התיבות CE הם קיצור של Core Edition.

על זוג המכשירים תכריז החברה ב-10 ביוני, יום חמישי, בשעה 17:00 לפי שעון ישראל.

השוואת מפרטים