דיל: מבצע השקה לבקר השליטה במזגן Sensibo Air

Sensibo Air (תמונה: Sensibo)

בקר השליטה החכם של חברת סנסיבו מקבל שדרוג עם דגם חדש – Sensibo Air, אשר מגיע בעיצוב חדש לחלוטין ומוסיף תמיכה ב-HomeKit של חברת אפל לניהול מוצרי הבית החכם דרך הטלפון. בקר השליטה החדש של סנסיבו במזגן נמכר במחיר 389 ש”ח, אך לכבוד ההשקה תוכלו להשיג אותו במחיר של 329 ש”ח בשימוש בקוד הקופון GadgetyKSP בעגלת הקניות, עד סוף ה-6.6 או עד גמר המלאי.

בקר המזגן החדש מאפשר שליטה בפעולת המזגן הביתי עם אפשרות למדידת טמפרטורה ולחות במקום בו יוצב החיישן, כאשר Sensibo Air מאפשר את כיוון הטמפרטורה באופן אוטומטי כשאתם נכנסים לחדר, ובעזרת חיישן תנועה (נמכר בחבילה נפרדת ב-439 ש”ח) לזהות היכן אתם נמצאים ולכוון את הטמפרטורה באופן הכי טוב בהתאם לכך.

כמו בקרים קודמים של החברה, גם ה-Sensibo Air מאפשר גישה לתפעול והפעלת המזגן דרך אפליקציה פשוטה ונוחה בטלפון, גם אם אתם לא נמצאים בבית, כך שניתן להפעיל את המזגן מרחוק דרך האפליקציה בטלפון, וזו תתקשר עם הבקר בבית דרך רשת ה-WiFi הביתית.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

מבצע Sensibo Air Smart (תמונה: KSP)
מבצע Sensibo Air Smart (תמונה: KSP)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים