חברת Anker משיקה אוזניות ומוצרים נוספים בישראל

אוזניות Soundcore Life Tune (מקור אנקר)

אנקר (Anker) ממשיכה להגדיל את היצע המוצרים שלה בישראל עם השקת שלושה דגמי אוזניות אלחוטיות ממותג ה-Soundcore של החברה, הכוללות את אוזניות ה-TWS מסננות הרעשים Life Dot 2 NC, אוזניות הספורט Spirit X2 ואוזניות הקשת מסננות הרעשים Life Tune, בנוסף לרכזת 7 ב-1 למחשבים ניידים עם חיבור USB-C של אנקר.

אוסף האוזניות החדש מצטרף לדגם ה-Liberty Air 2 Pro שהושקו בארץ בתחילת השנה כמו גם לאוסף אוזניות ורמקולים גדול של Soundcore.

אוזניות Soundcore Life Dot 2 NC

דגם האוזניות הראשון הוא ה-Soundcore Life Dot 2 NC, אוזניות TWS אלחוטיות עם סינון רעשים Multimode Hybrid ANC הנעזר ב-4 מיקרופונים מובנים.

האוזניות משתמשות במתאמי ה-AirWings של אנקר לנוחות משופרת באוזניים, ובדרייברי 11 מ”מ עם אקולייזר בו ניתן לשלוט באמצעות אפליקציית Soundcore היעודית. האוזניות מגיעות עם עמידות למים בתקן IPX5 ומציעות 7 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 35 שעות שימוש עם מארז הטעינה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

אוזניות Soundcore Life Dot 2 NC (מקור אנקר)

אוזניות Soundcore Spirit X2

בעבור משתמשים ספורטיביים החברה מציעה את ה-Soundcore Spirit X2, אוזניות ספורט יעודיות המגיעות עם תופסנים היושבים על האוזניים למניעת נפילה של האוזניות בזמן האימון. הן עמידות במים ואבק בתקן ה-IP68 ומשלבות את טכנולוגיית ה-SweatGuard של החברה לעמידות בפני זיעה.

האוזניות מגיעות עם דרייברי 12 מ”מ בטכנולוגיית ה-BassTurbo של אנקר ליצירת באס חזק יותר, ומציעות זמן שימוש של עד 9 שעות בטעינה אחת ועד 36 שעות יחד עם מארז הטעינה.

אוזניות Soundcore Spirit X2 (מקור אנקר)

אוזניות Soundcore Life Tune

דגם אוזניות ה-Soundcore האחרון שנוחת בישראל הוא זה של אוזניות הקשת האלחוטיות Soundcore Life Tune. הן מגיעות עם שלושה מצבי סינון רעשים יעודיים, משתמשות בדרייברי 50 מ”מ המציעים איכות שמע Hi-Res גבוהה ומשלבות תג NFC מובנה לחיבור מהיר למכשירים סלולריים.

האוזניות מציעות עד 40 שעות שימוש עם סינון רעשים פעיל ועד 60 שעות ללא סינון רעשים ותומכות בטעינה מהירה המספיקה ל-4 שעות שימוש בטעינה של 5 דקות בלבד.

אוזניות Soundcore Life Tune (מקור אנקר)

רכזת מדיה למחשב

בנוסף לאוזניות ה-Soundcore, אפשר למצוא את רכזת ה-PowerExpand+ 7-in-1, רכזת חיבורים המיועדת לשימוש עם הדור החדש של המחשבים הניידים המגיעים בעיקר עם חיבורי USB-C.

הרכזת מגיעה עם 7 חיבורים הכוללים:

  • יציאת וידאו HDMI ברזולוציה של עד 4K.
  • זוג יציאות USB 3.0.
  • קורא כרטיסים מובנה לכרטיסי SD ו-microSD.
  • חיבור רשת קווי במהירות 1Gbps.
  • כניסת USB-C המיועדת לטעינה של המחשב הנייד המחובר בעוצמה של עד 60W.
רכזת PowerExpand+ 7-in-1 (מקור אנקר)

מחירים

אוזניות ה-Soundcore החדשות ורכזת ה-Anker זמינים למכירה במחירים הבאים:

  • אוזניות ה-Life Dot 2 NC יהיו זמינות במחיר של 499 ש”ח.
  • אוזניות ה-Spirit X2 יהיו זמינות במחיר של 549 ש”ח.
  • אוזניות ה-Life Tune יהיו זמינות במחיר של 549 ש”ח.
  • רכזת PowerExpand+ 7-in-1 זמינה במחיר של 279 ש”ח.

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים