עכשיו בישראל: טלוויזיית ה-QLED של שיאומי בגודל 75 אינץ’

טלוויזיית Mi TV Q1 75 (מקור שיאומי) טלוויזיית Mi TV Q1 75 (מקור שיאומי)

רגע לפני פתיחת טורניר היורו 2020 משיקה היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי בישראל, קבוצת המילטון, את טלוויזיית ה-QLED של החברה בארץ. הטלוויזיה הוצגה לראשונה לקראת סוף פברואר 2021, ומביאה איתה את טכנולוגיית התמונה QLED עם 192 אזורי תאורה נפרדים במסך לקבלת איכות תמונה גבוהה, ותמיכה בתקני +HDR10 ו-Dolby Vision ועמידה ב-100% מתקן הצבעים NTSC.

הטלווזיה החדשה מגיעה בגודל 75 אינץ’ וברזולוציית 4K עם חיבור HDMI 2.1 עדכני, אשר שימושי במיוחד עבור התמיכה של הטלוויזיה בתדר רענון גבוה של 120Hz עם MEMC (ר”ת Motion Estimation, Motion Compensation) ו-ALLM (ר”ת Auto Low Latency Mode) המספקות תמונה חלקה ושיהוי נמוך.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הדגם החדש משתמש במערכת ההפעלה Android TV 10 של גוגל, עם תמיכה מלאה בעברית, כאשר הוא מופעל על ידי שבב ה-MediaTek MT9611 עם מעבד מרובע הליבות של מדיה-טק. בתחום האודיו החברה שילבה בדגם החדש מערך בעוצמה של 30W, הכולל 4 רמקולים רגילים וצמד טוויטרים התומכים בטכנולוגיית Dolby Audio ו-DTS HD.

מחיר ה-Xiaomi Mi Q1 QLED 75 בישראל עומד על 6,990 ש”ח והיא מגיעה עם אחריות לשנתיים מהיבואן הרשמי.

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה


*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים